Nowość od Piotra C. – Gwiazdor

Nowość od Piotra C - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Piotra C. to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości słynnego blogera. To jemu czytelnicy w całej Polsce zawdzięczają bestsellerowy tytuł Pokolenie Ikea. Jego kolejne książki w błyskawicznym tempie stają się krajowymi hitami, a grono fanów stale się powiększa. Co ciekawe, autor nigdy nie zdradził swojej prawdziwej tożsamości. Teraz wydaje kolejną już powieść, na którą czekają z niecierpliwością jego czytelnicy. Książka nosi tytuł Gwiazdor i pojawiła się już w sprzedaży na polskim rynku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Jesteście ciekawi, jaki tym razem porusza temat? Koniecznie to sprawdźcie, czytając dalej!

Nowość od Piotra C. – kilka słów o fabule książki

Głównym bohaterem książki jest Benek. Bernard, nie Benedykt. Scenarzysta, uzależniony od alkoholu i leków. Właśnie przeżywa najgorszy czas w życiu. Dobija do czterdziestki, nie ma ochoty na seks i na dodatek złośliwość rzeczy martwych nie ma końca. Zapchał mu się zlew, mieszka w Warszawie, jest zima i w dodatku ktoś wali do jego drzwi. Na wycieraczce zastaje warszawską lalę, która okazuje się łapówką. Natomiast prosta prośba od  Rygla, napakowanego sterydami rapera, stanie się morzem problemów, które zmienią Benka na zawsze.

Ta opowieść to nieustająca walka przyjaźń kontra sława oraz miłość kontra koks. Autor bez ubarwiania i ogródek opisuje świat eskortek, modelek i celebrytek, a także bezwzględne prawa, jakimi się rządzą. Pieniądze, ścianki, prochy,  kolorowe drinki, social media i gwiazdy showbizu. To świat, o którym przeciętny człowiek marzy i chce go poznać. Jak jednak wygląda naprawdę? Czy celebryckie życie jest naprawdę tak kolorowe i czy jest komu zazdrościć?

Przypominamy, że nowość od Piotra C. pt. Gwiazdor jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim fanom twórczości blogera. Poza tym, jeśli poszukujecie nietuzinkowej i wciągającej historii zza kulis życia elit Warszawy, trafiliście idealnie. Sprawdźcie koniecznie!

Przeczytaj także