Nowość od Philipa K. Dicka już w marcu!

Nowość od Philipa K. Dicka pt. Inwazja z Ganimedesa dostępna będzie na polskim rynku od 13 marca 2018 roku. To prawdziwa perełka dla wszystkich fanów pisarza i miłośników literatury science fiction. Co ważniejsze, prezentowana dziś książka jest pierwszym polskim wydaniem! Tym samym odbiorcy mają niepowtarzalną okazję nabyć powieść mistrza gatunku, która do tej pory nie widniała na naszym rynku. Jesteśmy pewni, że to dobre wiadomości dla wszystkich, którzy poszukują nietuzinkowych i wciągających opowieści. Koniecznie to sprawdźcie!

Nowość od Philipa K. Dicka – Inwazja z Ganimedesa

Przybysze z Ganimedesa w błyskawicznym tempie podbili Ziemię. Kosmici, wyglądem przypominający wielkie robaki, obdarzeni są zdolnościami telepatycznymi. Dlatego też ludzkość bez większych oporów ogłosiła kapitulację. Niewielkie grupy partyzantów wciąż starają się stawiać opór, ale ich szanse na zwycięstwo nie przedstawiają się w optymistycznych barwach.

Wkrótce okazuje się, że doktor Rudolph Balkani odkrył sposób na pokonanie Ganimedejczyków. Szef Biura Badań Psychodelicznych stworzył urządzenie, które zniekształca rzeczywistość. Dzięki temu ludzie mogą wyrwać się spod telepatycznej władzy najeźdźców. Jest tylko jeden problem. Rudolph Balkani to wierny sługa kosmitów. I za nic w świecie nie pozwoli, by to niezwykłe urządzenie zostało wykorzystane przeciwko przybyszom z obcej planety.

Nowość od Philipa K. Dicka, która na polskim rynku pojawi się po raz pierwszy, jest wyjątkowa pod wieloma względami. To właśnie w tej powieści autor porusza wiele tematów, do których będzie nieustanie powracał przez całą swoją twórczość. Ponadto to kolejny dowód na niezwykły, profetyczny zmysł autora. W swojej książce tworzy wizje i obrazy, które w latach 60. mogły wydawać się czystą fantastyką. W wielu przypadkach dzisiejszy Czytelnik przekona się, że to, o czym pisał Dick, jest teraz naszą ponurą rzeczywistością.

Przypominamy, że książka pt. Inwazja z Ganimedesa pojawi się w sprzedaży 13 marca bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom literatury science fiction. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zetknąć się z twórczością Dicka, ta historia jest dobrym początkiem niezwykłej przygody.

Przeczytaj także