Nowość od Pauliny Świst – Podejrzany!

Nowość od Pauliny Świst Podejrzany - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Pauliny Świst pt. Podejrzany będzie dostępny na rynku już od 7 czerwca 2018 roku. To nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości pisarki i tych, którzy uwielbiają polską literaturę sensacyjną i kryminalną. Warto tutaj wspomnieć, że Podejrzany to już 3 część serii rozpoczętej przez powieść Prokurator. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z książkami tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Wszystkie pozycje z cyklu bardzo szybko zyskały status bestsellerów, a grono ich fanów stale się powiększa. Nic dziwnego. Paulina Świst nie przebiera w słowach, a jej wyobraźnia wydaje się nieograniczona. Koniecznie przekonajcie się o tym sami!

Nowość od Pauliny Świst – Podejrzany

Daniel Wyrwa w 2014 roku mógł jeszcze poszczycić się przynależnością do 6. Batalionu Powietrzno-Desantowego w Gliwicach. Spełniał się tam na stanowisku żołnierza. Natomiast Maria Zimnicka była dobrze zapowiadającą się aplikantką adwokacką. Daniel od początku nie cieszył się dobrą reputacją. Wszyscy, poza Marią, wiedzieli o jego problemach z prawem i narkotykami. Mężczyzna miał również skłonności do przemocy i maczania palców w nielegalnych interesach. Jednak prawda stara jak świat głosi, że miłość przecież nie wybiera.

Maria urodziła córkę, a Daniel znalazł się na odwyku. Następnie Maria wyszła za mąż za kolegę z dzieciństwa. Jednak chwilę potem… Potem zrobiło się szybko, ostro, groźnie, błyskotliwie, zaskakująco i wciągająco.

Jedno jest pewne – fani twórczości Pauliny Świst nie będą mieli powodów do narzekań. Czytelnicy mogą być pewni, że otrzymają znacznie więcej, niż się spodziewają. Autorka po raz kolejny udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy i nie ma zamiaru się zatrzymywać.

Przypominamy, że nowość od Pauliny Świst pt. Podejrzany będzie dostępny na rynku od 7 czerwca bieżącego roku. Książkę z najdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom polskiej literatury kryminalnej i sensacyjnej. Zachęcamy także do zapoznania się z wcześniejszymi częściami tej bestsellerowej serii.

Wszystkie książki autorki znajdziecie tutaj. Gorąco polecam!

Przeczytaj także