Nowość od Olgi Rudnickiej już jest!

Oddaj albo giń - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Olgi Rudnickiej to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele polskich kryminałów i książek sensacyjnych. Pozycja pt. Oddaj albo giń! jest już dostępna w sprzedaży i z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Nie od dziś wiadomo, że książki Rudnickiej cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników w całej Polsce. A dzięki temu w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów i stają się krajowymi hitami. Jesteście ciekawi, czego tym razem możecie spodziewać się po najnowszej propozycji autorki? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowość od Olgi Rudnickiej – kilka słów o fabule książki

Mówi się, że podobno praca w bibliotece to najnudniejsze możliwych zajęć. Okazuje się, że to powiedzenie zupełnie nie sprawdza się w przypadku bohaterki najnowszej książki Olgi Rudnickiej. Ponieważ Matylda Dominiczak ma nie lada problem. Stoi właśnie nad trupem, który leży na podłodze w archiwum. Kobieta go kojarzy, to jeden z czytelników. Ten, co nigdy nie oddaje książek na czas. Świat kobiety staje na głowie, kiedy tego samego ranka zostaje ona główną podejrzaną w sprawie o zabójstwo.

Matylda nie należy do osób, które liczą na pomoc i pracę innych, kiedy są rzeczy, które może zrobić sama. W związku z tym postanawia odkryć prawdę o morderstwie. Albo przynajmniej oczyścić się z zarzutów i podsunąć śledczym innego podejrzanego. A wszystko to robi mimo protestom męża, zakazom naczelnika policji i niechęci dyrektora biblioteki. No i jeszcze wbrew wszelkim przeciwnościom losu, który ostatnio nie był dla niej zbyt łaskawy.

Przypominamy, że nowość od Olgi Rudnickiej pt. Oddaj albo giń! jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję każdemu wielbicielowi literatury sensacyjnej i kryminalnej. A przede wszystkim każdemu fanowi twórczości Rudnickiej. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z powieściami tej pisarki, dziś macie idealny moment, by nadrobić zaległości. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także