Nowość od Nadii Szagdaj – Likwidacja

Nowość od Nadii Szagdaj to przede wszystkim dobra wiadomość dla każdej fanki i fana twórczości pisarki. Ponadto powody do zadowolenia mają także wielbiciele romansów, z mroczną intrygą w tle. Tym samym, jeśli poszukujecie właśnie wciągającej i nietuzinkowej historii na jesienne wieczory, trafiliście idealnie. Książką pt. Likwidacja będzie dostępna w sprzedaży już od 30 września 2020 roku. Co tym razem autorka przygotowała czytelniczkom? Koniecznie to sprawdźcie!

Nowość od Nadii Szagdaj – kup na TaniaKsiazka.plNowość od Nadii Szagdaj – kilka słów o fabule

Główną bohaterką powieści jest Kaja, która przyjeżdża do Opola. To właśnie tutaj ma spotkać się z poznanym przez aplikację randkową Danielem. Nadchodzący weekend miał być dla obojga zwieńczeniem ich kilkumiesięcznej, internetowej znajomości. Plan spędzenia upojnych chwil z mężczyzną bierze jednak w łeb, kiedy Daniel przyznaje się, że ma żonę. A chociaż randka okazuje się niewypałem, to dziewczyna nie ma zamiaru marnować weekendu.

Wieczorem w klubie Kaja poznaje Monikę, znajomą Daniela. Między kobietami od razu zaczyna iskrzyć. Tym samym przypadkowe spotkanie staje się początkiem przyjaźni, a może nawet czegoś więcej. Wkrótce jednak bohaterka dowiaduje się, że jej nowa przyjaciółka ma problemy z byłym mężem. W związku z tym bez wahania oferuje jej swoją pomoc. Jak się okazuje – nie za darmo.

Już niebawem Monika przekona się, że została wplątana w zaplanowaną w najdrobniejszych szczegółach intrygę. A kiedy zechce się z niej wyplątać, będzie już za późno.

Przypominamy, że nowość od Nadii Szagdaj będzie dostępna w sprzedaży już od 30 września bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę pt. Likwidacja znajdziecie tutaj. Jeszcze raz polecamy ją przede wszystkim miłośnikom twórczości pisarki. Ponadto coś dla siebie znajdą tu wielbiciele romansów, które zostały doprawione nutą sensacji i kryminału. Autorka po raz kolejny zachwyca czytelników i udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Sprawdźcie to i przekonajcie się o tym sami. To idealna propozycja na chłodne, jesienne wieczory. Gwarantujemy, że ta książka przypadnie wam do gustu.

Przeczytaj także