Nowość od Lucindy Riley – światowy bestseller już w Polsce!

Nowość od Lucindy Riley Drzewo Anioła - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowość od Lucindy Riley pt. Drzewo Anioła to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek literatury obyczajowej i powieści dla kobiet. Irlandzka autorka po raz kolejny stworzyła opowieść, która szturmem podbiła pierwsze miejsca bestsellerowych list. I utrzymuje się na nich z powodzeniem. Nic dziwnego. Lucinda Riley już niejednokrotnie udowodniła, że ma ogromny literacki talent, a jej książki gromadzą wokół siebie wciąż nowe czytelniczki. Warto również wspomnieć, że pisarka spełnia się jako aktorka. Już w wieku szesnastu lat dostała rolę w serialu BBC The Story of the Treasure Seekers. Natomiast pierwszą książkę wydała w wieku dwudziestu trzech lat. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z jej twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowość od Lucindy Riley – fascynująca historia i mroczne sekrety

Główną bohaterką powieści jest Greta, która po trzydziestu latach nieobecności, wraca w rodzinne strony. Marchmont Hall to miejscowość położona na wzgórzach Walii, zachęcająca sielskim klimatem i pięknymi widokami. Kobieta pewnego dnia, spacerując po lesie, odkrywa opuszczony i zaniedbany grób. W końcu udaje się jej odczytać napis. I okazuje się, że leży tu mały chłopiec, który jest jej synem. Jak łatwo się domyślić, to poruszające odkrycie wywołuje lawinę zdarzeń.

Kobieta przeżyła wypadek, który wywołał u niej amnezję i wymazał pamięć z ostatnich dwudziestu lat życia. To jednak nic, w porównaniu z informacjami, do których udaje się jej dokopać. Bo chłopiec nie był jej jedynym dzieckiem. Greta miała także córkę, Cheskę, która została gwiazdą kina już w wieku czterech lat. Jak się jednak okazuje, przedwczesna sława wcale nie była darem od niebios.

Nowość od Lucindy Riley to fascynująca opowieść o człowieczeństwie i wszystkich jego aspektach: miłości, rodzinie, radościach, bólu i strachu. To również historia o tym, jak traumy i smutne zdarzenia z przeszłości wpływają na dorosłe życie człowieka i jego relacje z innymi.

Książkę pt. Drzewo Anioła znajdziecie tutaj. Jeszcze raz polecamy tę książkę wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i powieści obyczajowych.

Przeczytaj także