Nowość od Lori Spielman już w lipcu!

Nowość od Lori Spielman na polskim rynku pojawi się już od 3 lipca 2019 roku. Książka ta przypadnie do gustu każdej wielbicielce twórczości autorki. Poza tym powody do zadowolenia mają również miłośniczki literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Historia pt. Za głosem Kristen to kolejny już tytuł bestsellerowej autorki, który porusza do głębi i zostaje w sercu czytelniczek na długo po zakończonej lekturze. Warto tutaj wspomnieć, Lori Spielman ma już na koncie kilka międzynarodowych hitów, które w błyskawicznym tempie zyskały status bestsellerów. Poza pasją do pisania pisarka spełnia się w roli nauczycielki. Prawa do jej debiutanckiej powieść pt. Lista marzeń sprzedano aż do 18 krajów. A poza tym wytwórnia filmowa The Fox Film Corporation niezwłocznie nabyła prawa do jej zekranizowania. Jesteście ciekawi, co tym razem autorka przygotowała swoim czytelniczkom? Koniecznie to sprawdźcie!

Za głosem Kristen - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Lori Spielman – Za głosem Kristen

Kristen, dziewiętnastolatka, ginie w katastrofie kolejowej. Tym samym jej matka i siostra zmagają się nie tylko z bólem straty, ale też wyrzutami sumienia. Ponieważ każda z nich czuje, że gdyby tego feralnego dnia zachowała się właściwie, dziewczyna nie podróżowałaby tym pociągiem. W związku z tym Erika, którą dręczą też demony z dzieciństwa, rzuca się w wir wymagającej pracy. Natomiast Annie nie przyjmuje do wiadomości śmierci siostry. Z tego powodu przeprowadza prywatne śledztwo i wyrusza do Paryża na poszukiwania Kristen. Nadzieję podsycają tajemnicze maile, zawierające aforyzmy nieżyjącej matki Eriki. Znane i cytowane tylko w kręgu najbliższej rodziny.  Czy pisze je ukrywająca się gdzieś Kristen? A chociaż dowody temu przeczą, Erika i Annie bardzo pragną cudu. I w przewrotny sposób ten cud w ich życiu się wydarza.

Przypominamy, że nowość od Lori Spielman będzie dostępna na naszym rynku od 3 lipca bieżącego roku. Książkę pt. Za głosem Kristen znajdziecie tutaj. Jeszcze raz polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i obyczajowej. Autorka po raz kolejny stworzyła niezwykle ciepłą i inspirująca powieść. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także