Nowość od Keri Smith – Fantastyczny świat

Nowość od Keri Smith Fantastyczny świat - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Keri Smith to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości kanadyjskiej pisarki i ilustratorki. To właśnie jej Czytelnicy na całym świecie zawdzięczają kultową już pozycję pt. Zniszcz ten dziennik. Książka ta w błyskawicznym tempie zdobyła szczyty najpopularniejszych bestsellerowych list i stała się międzynarodowym hitem. Teraz Smith powraca z projektem Fantastyczny świat, który ma równie wielkie szanse stać się światowym bestsellerem. Książka już cieszy się ogromną popularnością poza granicami naszego kraju. Polscy Czytelnicy będą mogli zapoznać się z lekturą 23 maja 2018 roku. Na ten dzień bowiem przewidywana jest polska premiera. Co tym razem autorka przygotowała swoim Czytelnikom? Jak zwykle mnóstwo wciągającej zabawy. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Nowość od Keri Smith – Fantastyczny świat waszego autorstwa!

Każdy z nas, chociaż raz w życiu, chciał znaleźć się w innym miejscu i czasie lub marzył o tym, by uciec daleko stąd. A co gdyby tak mieć własne, bezpieczne terytorium poza rzeczywistością? Zastanawialiście się kiedyś, jakby to było żyć w otoczeniu, gdzie wszystko będzie tak, jak wymyślicie? Teraz stoicie przed niepowtarzalną okazją, by stworzyć własny, fantastyczny świat. Wystarczy tylko przenieść się do krainy Waszej wyobraźni!

Tym razem Keri Smith poprowadzi Was przez cały proces twórczy, dzięki czemu stworzycie własny, idealny świat. Przy tej zabawie możecie użyć dosłownie wszystkiego! Pomocne będą kredki, farby, włóczki, kartony, puste opakowania i inne dowolne materiały i struktury. Zapoznacie się z zadaniami, które pomogą Wam stworzyć świat, gdzie wszystko zależeć będzie tylko od Was. Wypełniajcie go, kawałek po kawałku, Waszymi ulubionymi przedmiotami, kolorami, zapachami, miejscami i marzeniami. Zasiedlajcie zwierzętami i ludźmi. Opracujcie mapy i strefy czasowe.

Tutaj zaplanujecie dosłownie wszystko! Krajobraz, pogodę, budynki, transport publiczny czy sklepy. Będziecie mieli okazję zaprojektować własny dom, wybrać jego wyposażenie i ustalić oryginalne ubrania oraz posiłki. Pamiętajcie, że wyobraźnia jest nieograniczona. Dzięki temu możecie wymyślić swoją tożsamość, język, walutę, rozrywki, przygody, magiczne moce…

Przypominamy, że nowość od Keri Smith pojawi się na polskim rynku 23 maja 2018 roku. Książkę pt. Fantastyczny świat znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także