Nowość od Katarzyny Grocholi już niebawem!

Nowość od Katarzyny Grocholi Pocieszki - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Katarzyny Grocholi to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości autorki. Pisarka podbiła serca Czytelniczek w całej Polsce powieściami obyczajowymi, zabarwionymi często komediową nutą. Jej najnowszy projekt przypadnie więc do gustu wszystkim wielbicielkom literatury kobiecej i obyczajowej. Nowość od Katarzyny Grocholi pt. Pocieszki będzie dostępna już od 22 sierpnia 2018 roku. Jeśli zatem poszukujecie czegoś lekkiego i przyjemnego na gorące, letnie wieczory, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem autorka przygotowała swoim Czytelniczkom! Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Zwłaszcza że autorka wciąż jest w szczycie formy i po raz kolejny zachwyca.

Nowość od Katarzyny Grocholi – opowieści z życia wzięte

Prezentowany dziś tytuł to zbiór 52 historii poświęconych życiu. Niektóre z nich autorka traktuje całkiem serio, inne z przymrużeniem oka, jednak wszystkie łączy wspólny mianownik. Każda z tych opowieści wydarzyła się naprawdę!

Chcecie mieć lepszy dzień? A może miesiąc? Być może wystarczy wam pocieszka na każdy tydzień? Jeśli tak, to świetnie się składa, bo tych przygotowanych przez Grocholę jest tyle, ile tygodni w roku. W książce znajdziecie wszystko to, za co czytelniczki pokochały pisarkę. Autorka ze znanym sobie wdziękiem, lekkością i humorem wciąga w swój świat. Świat, który bardzo szybko może okazać się także waszym miejscem. Nie brakuje tu deszczowych poranków, kiedy brakuje sił, by podnieść się z łóżka. Są także przyjemne wieczory, pełne niespodzianek. To również niezaplanowane spotkania, nadzieje, dobre uczynki i ptaki za lodówką. Znajdziecie tu także mnóstwo próśb niekaralnych i miłość, za którą wszyscy tęsknimy.

Przypominamy, że nowość od Katarzyny Grocholi pt. Pocieszki będzie dostępna już od 22 sierpnia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Jej najnowsza publikacja to doskonała ewentualność, by przekonać się, co takiego mają w sobie jej książki, że przyciągają tysiące odbiorczyń.

Przeczytaj także