Nowość od J.D. Barkera – sprawdźcie to!

Nowość od J.D. Barkera to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele literatury kryminalnej i sensacyjnej. Ponieważ J.D. Barkera namieszał na rynku książką pt. Czwarta małpa, która z miejsca zyskała status bestsellera i w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem. Teraz na polskim rynku w końcu pojawiła się druga część serii pt. Piąta ofiara. Książka, podobnie jak jej poprzedniczka, szybko zyskała rozgłos. I trudno się temu dziwić, wszak Barker ponownie stanął na wysokości zadania. Po raz kolejny stworzył wciągającą i intrygującą historię, od której nie sposób się oderwać. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego autora, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowość od J.D. Barkera – Piąta ofiara, kilka słów o fabule

Sam ze wszystkich sił próbuje poradzić sobie ze stratą ukochanej żony. Natomiast zabójca Czwartej Małpy Nowość od J.D. Barkera - zobacz na TaniaKsiazka.plwciąż pozostaje na wolności. Śledztwo jednak wcale nie jest takie proste, ponieważ w Chicago trwa jedna z najsurowszych zim od wielu lat. Na domiar złego, pod powierzchnią zamarzniętego jeziora zostaje odkryte ciało nastolatki Elli Reynolds. Ofiara zaginęła trzy tygodnie temu. Natomiast jezioro zamarznięte jest już od kilku dobrych miesięcy. W związku z tym media szybko podłapują temat, jakoby za zabójstwem stał seryjny morderca. To jednak nie koniec sensacji. Ponieważ Ella ma na sobie ubrania, w których ostatnio widziano inną nastolatkę. W związku z tym Sam Porter próbuje rozwiązać tę dziwną zagadkę, czując w głębi duszy, że sprawa to dopiero początek czegoś znacznie większego. Poza tym śledczy nie zamierza porzucać pościgu za zabójcą Czwartej Małpy. Wbrew poleceniom przełożonych.

Nowość od J.D. Barkera pt. Piąta ofiara znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę książkę wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacji. Autor po raz kolejny prezentuje czytelnikom wartką akcję i dynamiczne zwroty. To wszystko sprawia, że lektura aż do ostatniej strony trzyma w napięciu i niepewności, a zakończenie zaskakuje. Koniecznie przekonajcie się o tym sami!

Przeczytaj także