Nowość od Colleen Hoover!

Nowość od Colleen Hoover It ends with us - zobacz na TaniaKsiazka.plNowość od Colleen Hoover pojawi się w sprzedaży już 11 października bieżącego roku. Książka będzie nosić tytuł It ends with us i bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim, którzy do tej pory zachwycali się dziełami autorki. A jeśli poszukujecie współczesnej mistrzyni romansu, której historia wciągnie Was do reszty, to trafiliście idealnie. I świadczy o tym nie tylko nagroda Czytelników Goodreads Choice Awards za najlepszy romans. O talencie Hoover świadczą miliony odbiorców na całym świecie, którzy z utęsknieniem czekają na jej kolejne powieści.

Nowość od Colleen Hoover – It ends with us

Główną bohaterką powieści jest Lily Bloom, dziewczyna, która zawsze płynęła pod prąd. Dlatego też nikogo nie powinien dziwić fakt, że otworzyła ona kwiaciarnię dla ludzi, którzy nie przepadają za kwiatami. Co więcej, prowadzi ją z pasją i sporymi sukcesami. Do szczęścia potrzebowała jeszcze tylko prawdziwej miłości. I niemal jak w bajce, zaraz na horyzoncie pojawił się przystojny lekarz – Ryle Kincaid. Wzajemna fascynacja przerodziła się w głębokie uczucie, a Lily zyskała poczucie, że jej życie nie może wyglądać już lepiej.

Tak naprawdę, mogłoby to być niezwykle słodkie i odpowiednie zakończenie tej historii. Jednak przewrotny los miał zupełnie inne plany. Wydaje się, że to, co zbyt piękne nie może trwać w wiecznie. Jedyną osobą, która jest w stanie dostrzec, co kryje się za idealnym związkiem Lily i Ryle’a, jest Atlas Corrigan. Dawny przyjaciel bohaterki. Dawno, dawno temu to ona była dla niego bezpieczną przystanią. Okazuje się, że być może teraz sama potrzebuje podobnej pomocy. A wszystko, dlatego że człowiek nie jest w stanie stanąć twarzą w twarz z prawdą, bo często brakuje mu na to odwagi. Zwłaszcza kiedy uświadomi sobie, że przynosi ona jedynie cierpienie. Bohaterka przekonuje się, że czasem osoby, które kochają najbardziej, potrafią też najmocniej zranić.

Przypominamy, że powieść pt. It ends with us dostępna będzie od 11 października 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także