Nowość od Chrisa Cartera – Rozmówca!

Nowość od Chrisa Cartera. Rozmówca - kup na TaniaKsiazka.pl!Nowość od Chrisa Cartera na polskim rynku pojawi się już 14 marca 2018 roku. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników thrillerów. Nie ma wątpliwości, że miłośnicy twórczości pisarza już z niecierpliwością zacierają ręce. Najnowsza książka nosi tytuł Rozmówca i potwierdza fakt, że autor wciąż jest w szczycie formy. Jego powieści w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellera, a sam Chris Carter uważany jest za mistrza thrillerów. I nie ma się co dziwić. Grono jego fanów na całym świecie wciąż się powiększa, a każda kolejna opowieść staje się międzynarodowym hitem. Jeśli więc do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości!

Nowość od Chrisa Cartera – mistrz thrillerów znów w akcji

Główną bohaterką powieści jest Tanya Kaitlin. Obecnie jej głowę zaprząta tylko jedna myśl – relaks po męczącym tygodniu w pracy. Jednak, kiedy tylko wychodzi spod prysznica, jej spokój mąci dźwięk telefonu komórkowego. Okazuje się, że to Karen Ward, najlepsza przyjaciółka kobiety, próbuje się z nią skontaktować. A gdy Tanya odbiera połączenie, jej świat wywraca się do góry nogami.

Karen została zakneblowana i przywiązana do krzesła we własnym salonie. Jeśli jej przyjaciółka się rozłączy lub przestanie patrzeć w wyświetlacz, czeka ją podobny los. Zapewnił o tym morderca, który znajduje się na drugim końcu linii. Głęboki, szorstki i demoniczny głos nie sprawiał wrażenia, że żartuje.

Do sprawy zostają przydzieleni Hunter i Garcia, którzy natychmiast zajmują się zbadaniem tych gróźb. Zanim się jednak orientują, zostają wciągnięci w szaloną karuzelę zła. Drapieżnik wciąż niestrudzenie przeszukuje ulice i portale społecznościowe, w poszukiwaniu kolejnej ofiary. A kiedy już ją znajdzie, dręczy ją tajemniczymi listami. Strach prześladowanych kobiet stale go napędza. A policja wciąż nie może trafić na jego ślad.

Przypominamy, że nowość od Chrisa Cartera pt. Rozmówca dostępna będzie od 14 marca 2018 roku. Książkę znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom mrocznych i tajemniczych thrillerów.

Przeczytaj także