Nowość od Cecelii Ahern!

Nowość od Cecelii Ahern, Lirogon - sprawdź na TaniaKsiazka.plPowieść pt. Lirogon to gorąca nowość od Cecelii Ahern. Autorka serca czytelników skradła takimi powieściami jak Love Rosie czy PS.Kocham cię, które stały się światowymi bestsellerami. Czy tym razem uda się jej powtórzyć ten sukces? Będziecie mogli przekonać się już niedługo, ponieważ najnowsza historia przez nią stworzona pojawi się w Polsce już 10 maja 2017 roku. Bez wątpienia fakt ten ucieszy wszystkie miłośniczki pisarki oraz czytelniczki, poszukujące miłosnych uniesień w prozatorskiej formie.

Nowość od Cecelii Ahern – Lirogon

Akcja powieści rozpoczyna się w Irlandii, a właściwie jej południowo-zachodniej części. W dziewiczej okolicy, w głębokim lesie mieszka młoda, samotna kobieta. Otoczenie przyrody i natura to coś, co kocha od zawsze. Wszechobecna cisza, spokój oraz naturalne tempo życia, bez ciągłego pościgu za pieniądzem, sprawiają jej ogromną satysfakcję.

Laura, bo tak ma na imię główna bohaterka, pewnego dnia odkrywa w sobie niezwykły i niespotykany talent. To dar naśladowania różnych dźwięków. Wydaje się, że to zwykła błahostka, jednak los rzuca dziewczynie wyzwanie. Za sprawą nieoczekiwanego zbiegu wydarzeń, kobieta staje się telewizyjną celebrytką.

Wraz z tym wydarzeniem na horyzoncie pojawiła się wielka miłość. Czy jednak prawdziwa? Czy to uczucie będzie w stanie ochronić Laurę przed pułapkami i niebezpieczeństwami, jakie czają się w bezwzględnym świecie?

Niektórzy mogli zastanawiać się, skąd taki zaskakujący tytuł powieści, teraz jednak wszystko staje się jasne. Lirogony to ptaki, które potrafią naśladować indywidualne dźwięki innych ptaków. Podobny talent otrzymała literacka bohaterka powieści, stworzonej przez Cecelię Ahern. Pisarka po raz kolejny udowadnia, że jej talent to nie jest kwestia przypadku. Każda powieść, wychodząca spod jej pióra kradnie serca czytelniczek na całym świecie, zapewniając im mnóstwo chwil wzruszenia.

Jeśli więc do tej pory nie miałyście jeszcze okazji zapoznać się z twórczością tej autorki, to właśnie nadarza się idealny moment na nadrobienie zaległości. Przypominamy, że najnowsza powieść Cecelii Ahern pt. Lirogon w sprzedaży pojawi się 10 maja bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także