Nowość od Brittainy Cherry już niebawem!

Nowość od Brittainy Cherry Poza rytmem - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Brittainy Cherry to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek literatury młodzieżowej i romansów. Książki, które wyszły spod ręki autorki, są lekkie i przyjemne, a zarazem zawierają w sobie sporą dawkę uczuć i refleksji. Dzięki temu w błyskawicznym tempie zrobiła międzynarodową karierę, a na jej powieści z niecierpliwością czekają Czytelniczki na całym świecie. Historie przez nią stworzone szybko zyskują status bestsellerów, a grono wielbicielek Cherry stale się powiększa. A chociaż pisarka skupia się głównie na temacie miłości, nie jest to uczucie proste i bajkowe. Autorka pokazuje, jak wszystko, co z nią związane, ma wpływ na nasze życie i co potrafi zrobić z człowiekiem uczucie odosobnienia i pustki. Jej najnowsza powieść nosi tytuł Poza rytmem i na polskim rynku pojawi się już 7 czerwca 2018 roku. Warto też wspomnieć, że będzie to pierwsza część zupełnie nowej serii. Przed czytelniczkami więc mnóstwo wspaniałej rozrywki!

Nowość od Brittainy Cherry – nietuzinkowa historia

Najnowsza powieść od Brittainy Cherry to bez wątpienia książka, na którą powinny zwrócić uwagę wszystkie miłośniczki romansów. Perypetie bohaterów i ich zagmatwane losy skutecznie wciągają i sprawiają, że trudno jest oderwać się od powieści. Poniżej prezentujemy oryginalny opis książki, który najpełniej oddaje klimat najnowszej historii, stworzonej przez autorkę:

Jasmine Greene poznałem w kroplach deszczu. Była licealną pięknością, podczas gdy ja grałem niezdarnie na ulicy. Łączyły nas jedynie muzyka i samotność. W jej oczach dostrzegałem, że nie zawsze uśmiechała się szczerze, choć jej głos dawał mi nadzieję, której poszukiwałem od tak dawna. Pewnego dnia jedna, dziewczyna zniknęła mi w okamgnieniu. Kilka lat później stanęła przede mną na nowoorleańskiej ulicy. Zmieniła się, ale ja również byłem już inny. Życie sprawiło, że staliśmy się wycofani, zamknięci, oschli. Czas odebrał nam lekkość. Nawet jeśli nie byliśmy już tacy, jak kiedyś, moje złamane serce rozpoznało jej smutek. Wróciła, więc nie mogłem pozwolić, by ponownie mi się wymknęła.

Jasmine Greene poznałem w kroplach deszczu, ale gdy spotkaliśmy się po latach, stałem się dla niej huraganem.

Przypominamy, że nowość od Brittainy Cherry będzie dostępna od 7 czerwca bieżącego roku. Książkę pt. Poza rytmem znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także