Nowość od Andrzeja Ziemiańskiego!

Nowość od Andrzeja Ziemiańskiego Virion. Wyrocznia - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowość od Andrzeja Ziemiańskiego w sprzedaży pojawi się 11 października bieżącego roku. Książka nosić będzie tytuł Virion. Wyrocznia i bez wątpienia jest nie lada gratką dla wszystkich miłośników twórczości autora. Ziemiański serca Czytelników skradł słynną już serią o Achai. Udało się mu stworzyć oryginalny świat i niezwykle wciągającą historię. Jeśli już raz zagłębi się w opowieści Imperium, nie pozostaje się wobec nich obojętnym. Najnowszą książką autor udowadnia, że wciąż ma ogromne pokłady weny, a swoim odbiorcom oferuje historie na najwyższym poziomie. Koniecznie przekonajcie się o tym sami!

Nowość od Andrzeja Ziemiańskiego – emocjonujący powrót do czasów Achai

Główny bohater to Virion, natchniony szermierz. Uznano go za straceńca, gdyż z dwudziestoma innymi osobami przeciwstawili się legionowi Moy. Nikt nie wierzył w to, że taka garstka poradzi sobie z tysiącem doświadczonych weteranów. To miała być pewna śmierć. Jak to możliwe, że chłopak z dobrego domu stał się bezlitosną maszyną do zabijania?

Chociaż miał w swoim życiu kilka niewygodnych epizodów, trudno winić je za zmianę osobowości. Wszak morderstwo, więzienie i ucieczka przed bandą łowców to niewystarczający powód, by tak się stoczyć. W tym wypadku należy rozpatrywać zupełnie inne opcje. Być może od początku ktoś na górze miał określony plany wobec Viriona? Czy to możliwe, aby przeznaczeniem młodego mężczyzny była droga miecza i stosy trupów? Cóż, los bywa przewrotny i nierzadko trudno pogodzić się z jego kolejami.

Nowość od Andrzeja Ziemiańskiego po raz kolejny przeniesie Was w fascynujący świat. Świat dobrze znany Czytelnikom z poprzednich powieści o cesarzowej Achai. Tym razem macie szansę poznać historię najsłynniejszego szermierza Cesarstwa.

Przypominamy, że książka pt. Virion. Wyrocznia w sprzedaży pojawi się 11 października 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Ziemiańskiego, to najlepsza chwila, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że każdy, nawet najbardziej wymagający miłośnik fantasy, znajdzie w tej powieści coś dla siebie. Koniecznie sprawdźcie to sami. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także