Nowość od Agnieszki Olejnik już wkrótce!

Rozmerdane święta - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Agnieszki Olejnik bez wątpienia ucieszy wszystkie miłośniczki twórczości polskiej pisarki. Książki autorki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek nie bez powodu. Jej historie są pełne ciepła, nadziei i miłości. Wlewają w serca odbiorczyń mnóstwo radości i pokazują, że warto mieć nadzieję oraz walczyć o szczęście. Tym samym w najnowszej powieści możecie spodziewać się wszystkiego, za co pokochałyście prozę Olejnik. Książka pt. Rozmerdane święta będzie dostępna w sprzedaży już od 13 listopada 2019 roku. To świetna okazja, by wprawić się w świąteczny nastrój i przygotować do Bożego Narodzenia. A może zastanawiacie się nad prezentem dla najbliższych? Mamy, babci, cioci, siostry? Gwarantujemy, że ta historia urzeknie każdą z nich!

Nowość od Agnieszki Olejnik – Rozmerdane święta

Bożonarodzeniowa powieść o miłości? Trafiłyście idealnie. Koniecznie więc podążajcie tym tropem!

Bohaterów w tej historii jest kilku. Olgierd bez reszty oddaje się pracy polonisty. Krystyna ubolewa nad kawalerskim życiem swojego syna. Bo przecież chciałby mieć już wnuki i chciałby widzieć szczęśliwego syna. Natomiast świat Sary kompletnie się zawalił. Stanisław zmaga się z odejściem żony, a Małgorzata mierzy się z trudami samotnego macierzyństwa.

Jednak przewrotny los przygotował dla tej paczki całkiem niespodziewane wyzwanie. Za sprawą nieoczekiwanych zbiegów okoliczności, losy tych pozornie przypadkowych osób całkowicie się odmienią. W związku z tym nadchodzący czas nabierze dla nich prawdziwie świątecznego blasku. Szczególnie gdy na horyzoncie pojawi się wychudzona, schorowana znajda. To kundelek Ziyo, który całkowicie odmieni los nie tylko swojego właściciela.

Przypominamy, że nowość od Agnieszki Olejnik będzie dostępna w sprzedaży od 13 listopada bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść pt. Rozmerdane święta znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej z elementami romansu. Gwarantujemy, że każda, nawet najbardziej wymagająca odbiorczyni znajdzie tu coś dla siebie. Ponieważ książki Olejnik budzą zachwyt i sprawiają, że czytelniczki skutecznie odrywają się od rzeczywistości. Koniecznie sprawdźcie to same i przekonajcie się, jaką moc ma w sobie ta historia!

Przeczytaj także