Nowość od Agnieszki Maciąg!

Nowość od Agnieszki Maciąg Smak zdrowia - sprawdź na TaniaKsiazka.plSmak zdrowia to nowość od Agnieszki Maciąg, która w sprzedaży pojawi się już 23 maja 2017 roku. Warto tutaj wspomnieć, że jest to już kolejna część z serii „smaków”. Wszystkie części, do tej pory sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 100 tysięcy egzemplarzy i zyskały wielu wiernych czytelników.

Agnieszka Maciąg poza wydawaniem książek zajmuje się również prowadzeniem bloga. Podaje tam mnóstwo informacji na temat zdrowia oraz dobrego i świadomego życia. W tej dziedzinie osiąga także niemały sukces, jej portal miesięcznie odwiedza ponad 300 tysięcy użytkowników.

 Nowość od Agnieszki Maciąg – czyli zdrowie na talerzu

Sama autorka wspomina, że nie zawsze była w pełni sił i zdrowia. Kiedy powraca myślami do okresu dzieciństwa, to zdaje sobie sprawę, że niemal stale chorowała. Zmuszona była przyjmować nawet do kilku serii antybiotyków.

W roku 2006 postanowiła wziąć sprawy we własne ręce i przerwać ten męczący rytuał. Wiązało się to z kompletną zmianą stylu życia i poszerzeniem swojej wiedzy na temat wszelkich naturalnych metod odżywiania. Zainteresowały ją również alternatywne metody leczenia oraz ich wpływ na organizm i samopoczucie. Sięgała m.in. po dary natury, zioła, mądrość ajurwedy, medycynę chińską oraz polską medycynę naturalną.

Czytelnicy, dzięki temu mają okazję zetknąć się ze spójnym zbiorem wszystkich tych mądrości w postaci książek z serii „smaków”. Pisarka dodaje, że już od ponad 11 lat ani ona, ani jej bliscy nie mieli do czynienia z antybiotykami. Z każdą chorobą radzą sobie za pomocą naturalnych metod. Widać więc, że za tym, co proponuje autorka, idą lata doświadczeń i sprawdzonych metod.

Książka pt. Smaki zdrowia jest odpowiednia dla każdego, kto chciałby zadbać o swoje zdrowie i zmienić tryb życia na bardziej zgodny z naturą. Znajdziecie tu wszystko, co pozwoli wam zacząć. Przepisy na naturalne leki, zdrowe potrawy i napoje oraz bezpieczne diety oczyszczające. To także zbór przydatnych podpowiedzi, jak w sposób holistyczny wprowadzić do życia spokój, radość i mnóstwo dobrej oraz pozytywnej energii. Przekonacie się, że dobry nastrój może wam towarzyszyć niezależnie od pory dnia i roku, a szczupłe i sprawne ciało jest na wyciągnięcie ręki.

Książkę pt. Smak zdrowia znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także