Nowość od Kate Morton już dostępna!

Córka zegarmistrza - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Kate Morton jest już dostępna na polskim rynku. Ta wiadomość ucieszy z pewnością wszystkie wielbicielki twórczości autorki. Książka pt. Córka zegarmistrza przypadnie do gustu każdej miłośniczce romansu, literatury współczesnej, a nawet literatury erotycznej. Powieść w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera i stała się międzynarodowym hitem. I trudno się temu dziwić. Autorka bowiem po raz kolejny udowadnia, że jej sukces to nie kwestia przypadku. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest na to odpowiedni moment.

Nowość od Kate Morton – Córka zegarmistrza

Narracja w tej książce prowadzona jest w dwóch przedziałach czasowych. Czytelniczki wraz z bohaterami trafiają najpierw do 1862 roku. Latem grupa młodych artystów, pod przewodnictwem utalentowanego i pełnego pasji Edwarda Radcliffe’a, przybywa do Birchwood Manor w malowniczym Oxfordshire. Ich plan był prosty. Mieli spędzić miesiąc na łonie natury, szukając tam inspiracji. Jednak ich pobyt na prowincji dobiega końca w tragicznych okolicznościach. Jedna z uczestniczek wyprawy zostaje zastrzelona, druga zniknęła bez śladu. Znika również pewna rodowa i bezcenna pamiątka. Tym samym życie Edwarda Radcliffe’a legło w gruzach.

Następnie akcja powieści przenosi się sto pięćdziesiąt lat później. Czytelniczki poznają Elodie Winslow, młodą archiwistkę z Londynu. Kobieta odnajduje skórzaną torbę, a w niej dwa pozornie niezwiązane ze sobą przedmioty. Są to: zdjęcie w kolorze sepii, przedstawiające zniewalająco piękną kobietę w wiktoriańskim stroju i szkicownik artysty z rysunkiem domu z dwuspadowym dachem, stojącego w zakolu rzeki. Dlaczego Birchwood Manor wydaje się Elodie tak znajome? Kim jest młoda kobieta na fotografii? Czy kiedykolwiek pozna jej tajemnicę?

Córka zegarmistrza to opowieść o skrywanym sekrecie, okrutnym morderstwie, zuchwałej kradzieży, sztuce, miłości i stracie.

Przypominamy, że nowość od Kate Morton jest już dostępna na naszym rynku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i współczesnej. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta bestsellerowa historia. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także