Nowość od K.N. Haner!

Nowość od K.N. Haner Zapomnij o mnie - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowość od K.N. Haner to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i powieści erotycznych. Książka pt. Zapomnij o mnie będzie dostępna w sprzedaży 30 sierpnia 2018 roku. Jeśli tego typu literatura należy do waszych ulubionych, koniecznie sprawdźcie ten tytuł. K.N. Haner to polska autorka, która ukrywa się pod pseudonimem. Na koncie ma już kilka bestsellerowych historii. Jej najnowszy projekt rozgrzeje was do czerwoności i dostarczy mnóstwa emocji. Koniecznie przekonajcie się o tym same!

Nowość od K.N. Haner – kiedy miłość przysłania wszelkie wady

Głównym bohaterem powieści jest 28-letni Marshall. Mężczyzna właśnie przeprowadza się do Nowego Jorku i liczy na to, że w ten sposób skutecznie odetnie się od swojej przeszłości. Jest przekonany, że nowe miejsce to świetna okazja, by zacząć wszystko od nowa i zapomnieć o błędach młodości. Tym razem wszystko skrupulatnie planuje i analizuje. Nowe miasto, nowa praca, nowi ludzie…

Kiedy Marshall dowiaduje się, że para studentów poszukuje współlokatora, nie waha się długo. Dzięki tej decyzji poznaje piękną Sarę, która nie odstrasza go ani tatuażami, ani groźnym wyglądem. Wkrótce także dziewczyna zaczyna interesować się bohaterem. Prowokuje go i działa na jego zmysły jak nikt przedtem. Początkowo ich relacja wygląda na poukładaną, a Sara nie wzbudza żadnych podejrzeń. Jednak z czasem na światło dzienne wychodzą kolejne, mroczne tajemnice z życia dziewczyny. Mężczyzna zostaje uwikłany w niebezpieczną grę i szybko odkrywa, że tak naprawdę nic nie wiedział o swojej ukochanej.

Sara bez wątpienia potrzebuje jego pomocy, bo za chwilę może stać się coś niebezpiecznego. Jak jednak bohater ma jej pomóc, kiedy ona uparcie odrzuca jego wyciągniętą dłoń? Czy Marshallowi uda się pokazać dziewczynie, że inne życie jest możliwe? Miłośc to potężne uczucie, które skutecznie przysłania wszystkie wady partnera…

Przypominamy, że nowość od K.N. Haner będzie dostępna od 30 sierpnia bieżącego roku. Książkę pt. Zapomnij o mnie znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i powieści erotycznych!

Przeczytaj także