Nowość – Jeszcze pięć minutek

9788324043422Jeszcze pięć minutek to kolejna październikowa nowość. Książka w sprzedaży pojawi się 26 października bieżącego roku. Autor, Adam Szustak, udowadnia w niej, że klasyczne „jeszcze pięć minutek” ma znacznie większą moc, niż wam się wydaje. To nie tylko błyskawicznie przeskakujące wskazówki zegara, kiedy rano trudno zwlec się z łóżka. To niesamowicie długi czas, by zrobić coś wielkiego!

A może Jeszcze pięć minutek?

Pięć minut to tylko chwila. Ale pomyślcie, ile w tym czasie może się wydarzyć! Nierzadko ten krótki okres zmienia czyjeś życie o 180 stopni. Oczywiście, w te same pięć minut można jeszcze trochę pospać, odczytać wiadomość na telefonie, przejrzeć profil na Facebooku czy Twitterze. Ale jak zaznacza autor książki, w tym czasie można dostać również słowo. Zdanie, które wyrwie was do życia i pobudzi lepiej, niż mocna kawa. Adam Szustak postawił właśnie na nie. Dzięki temu możecie liczyć, że każdego dnia przypomni wam, iż Jezus jest z wami. I jeśli pewnego dnia obudzicie się z przeświadczeniem, że nie macie już po co żyć usłyszycie na pewno, że Jezus jest z wami. On zawsze czeka na was tam, gdzie w danej chwili właśnie nie macie ochoty być. A jeśli zaś przepełniać będzie was euforia, chęci do pracy i działania, to możecie być pewni, że wtedy On też jest z wami. Tak właśnie autor książki Jeszcze pięć minutek udowadnia, że jedno słowo otrzymane w tym czasie może zmienić bardzo dużo.

Przypominamy, że książka Jeszcze pięć minutek autorstwa Adama Szustaka do sprzedaży trafi 26 października bieżącego roku. Nie przegapcie!

Przeczytaj także