Nowość od Elizabeth O’Roark już niebawem!

Pokusa Erin - kup na TaniaKsiazka.plNowość od Elizabeth O’Roark to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i romansów współczesnych. Książka pt. Pokusa Erin będzie dostępna na polskim rynku już od 14 kwietnia 2019 roku. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Tym samym warto tutaj wspomnieć, że O’Roark ma na koncie gorący hit pt. Przebudzenie Olivii, który skradł serca tysięcy czytelniczek na całym świecie. Nic więc dziwnego, że na najnowszą powieść autorki odbiorczynie czekają z nieukrywaną niecierpliwością. Jeśli uwielbiacie literaturę kobiecą, ale z jakichś powodów nie było wam po drodze z książkami tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowość od Elizabeth O’Roark – porywająca opowieść o cienkiej granicy między nienawiścią a miłością

Głowna bohaterka, Erin Doyle, najbardziej na świecie nie znosi kobieciarzy. Brendan Langstrom, jej zdaniem, to dokładnie taki typ faceta. Ponieważ mężczyzna w ogóle nie jest zainteresowany stałymi związkami, a jedyne co naprawdę się dla niego liczy, to przygody na jedną noc. Pewnego dnia narzeczony kobiety, Rob, proponuje Brendanowi, aby ten zamieszkał w ich wspólnej posiadłości. Erin jest wściekła, czuje się zdradzona i bardzo zawiedziona. Ponadto czuje się upokorzona i za nic w świecie nie wyobraża sobie mieszkania pod jednym dachem z takim draniem.

Jednak już wkrótce życie Erin zaczyna rozpadać się na kawałki. I właśnie wtedy to nie kto inny, jak Brendan, jest przy jej boku. Być może mężczyzna ma stronę, o której bohaterka do tej pory nie miała pojęcia? Może okaże się, że jest w nim coś, co podobało się jej już od dawna?

Nowość od Elizabeth O’Roark to historia, w której czytelniczki mogą liczyć nie tylko na gorący romans, wywołujący rumieńce na twarzach. To opowieść przepełniona emocjami, wciągająca już od pierwszych stron. Tutaj nie ma miejsca na nudę i oczywiste posunięcia bohaterów.

Przypominamy, że książka pt. Pokusa Erin będzie dostępna już od 14 kwietnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także