Nowe wydanie książki pt. Tu jesteśmy już wkrótce!

Nowe wydanie książki pt. Tu jesteśmy- kup na TaniaKsiazka.plNowe wydanie książki pt. Tu jesteśmy. Kosmiczne wyprawy, wizje i eksperymenty na polskim rynku pojawi się już 8 lutego 2018 roku. To doskonała propozycja dla nastolatków i młodszych Czytelników, którzy właśnie rozpoczynają swoją przygodę z odkrywaniem otaczającego nas świata. Chemia czy fizyka nawet na najwcześniejszym etapie szkolnictwa może wydawać się przerażająca. Jednak Aleksandra i Daniel Mizielińscy znaleźli wspaniały sposób, by przekazać ważną wiedzę w sposób przystępny i czytelny nawet dla początkujących, międzygalaktycznych podróżników. Wiadomo też nie od dziś, że nic tak nie pobudza wyobraźni dzieci, jak wartościowe książki i mnóstwo kolorowych rysunków. Ta pozycja to idealne połączenie obu tych aspektów. Przekonajcie się o tym sami!

Nowe wydanie książki pt. Tu jesteśmy i świetna okazja, by przeżyć niezwykłą przygodę

Jak łatwo się domyślić, badanie kosmosu wcale nie należy do najłatwiejszych dziedzin. Z tej książki dowiecie się, jak pomysłowi są naukowcy, którzy za wszelką cenę próbują wydrzeć wszechświatowi jego tajemnice.  Jest tu również mnóstwo informacji o planetach, gwiazdach, czarnych dziurach i międzynarodowej stacji kosmicznej. Jak to możliwe, że w zamkniętym statku, zawieszonym gdzieś w przestrzeni kosmicznej, żyje grupa ludzi? To jednak oczywiście nie wszystko. Autorzy zdradzają tajniki wyprawy na Marsa, prezentują, do czego służą i jak wyglądają teleskopy i sondy oraz opisują działanie rakiet kosmicznych. Przeczytacie również o niezwykłych misjach, eksperymentach i wizjach, które wspólnie prowadzą do jednego celu. Mają za zadanie odkrywać działanie tego niezwykłego i tajemniczego świata, w którym nasza planeta jest zaledwie małą kropką.

Nowe wydanie książki stworzonej przez Aleksandrę i Daniela Mizielińskich to doskonała metoda poszerzania wiedzy najmłodszych, poprzez zabawę i zbiór ciekawostek. Warto tutaj wspomnieć, że rysunki tworzone przez wspomniane małżeństwo, są znane i cenione na całym świecie. Nie zwlekajcie więc ani chwili dłużej i koniecznie przekonajcie się sami, że odkrywanie kosmosu to niezła zabawa i wiele radości.

Nowe wydanie książki pt. Tu jesteśmy. Kosmiczne wyprawy, wizje i eksperymenty znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także