Nowe thrillery oraz zapowiedzi – sprawdźcie!

Nowe thrillery oraz zapowiedzi to zestawienie obowiązkowe dla wszystkich miłośników nieco mroczniejszych klimatów. Poza tym coś dla siebie znajdą tu również wielbiciele literatury kryminalnej. Jedno jest pewne. Prezentowane dziś historie trzymają czytelników w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. W tych powieściach nic nie jest oczywiste, a gęsta atmosfera, strach i niepewność są na porządku dziennym. W związku z tym, jeśli poszukujecie nietuzinkowych i interesujących książek, trafiliście idealnie. Sprawdźcie, co takiego „w trawie piszczy” i zapoznajcie się z nowościami oraz zapowiedziami z thrillerów.

Obserwatorka - kup na TaniaKsiazka.plNowe thrillery oraz zapowiedzi – Obserwatorka

Izba przyjęć w oławskim szpitalu. Doktor Arkadiusz Milski całkiem niedawno w wypadku stracił ukochaną. Podczas jednej ze swoich zmian przyjmuje pacjentkę, która wydaje mu się być kimś znajomym. Z niemałym trudem w końcu dociera do niego, że to Iza, jego przyjaciółka z młodości. Na izbę przyjęć kobieta trafia z licznymi śladami pobicia. Między tym dwojgiem już wkrótce rodzi się uczucie, które niegdyś nie miało prawa bytu. Jednak na horyzoncie pojawia się zagrożenie. Bohaterka jest nękana dziwnymi wiadomościami z Facebooka, a pod jej drzwiami w tajemniczy sposób pojawiają się róże.

Książka już dostępna.

Nowe thrillery oraz zapowiedzi – ŻonyŻony - kup na TaniaKsiazka.pl

Thursday jest żoną Setha. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że oprócz niej, mężczyzna ma jeszcze dwie kobiety. Jednak taki układ zawarła z Sethem – może mieć inne partnerki, którym poświęca po jednym dniu w tygodniu. Jednak ciekawość jest ludzką naturą i ciężko ją poskromić. W związku z tym Thursday chce dowiedzieć się o pozostałych kobietach jak najwięcej – jak wyglądają, gdzie mieszkają, co lubią. Chce mieć pewność, że na ich tle wypada najlepiej.

Już wkrótce nadarza się okazja, by je poznać. Jednak to, co odkryje kobieta, na zawsze odmieni jej małżeństwo i życie.

Książka już dostępna.

Nowe thrillery oraz zapowiedzi - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowe thrillery oraz zapowiedzi – Kobieta na krawędzi

Nicole żyje niemal jak w bajcie, bo wszystkie jej marzenia się spełniły. Ma przyjaciół, na których zawsze może liczyć, a jej kariera to niekończące się pasmo sukcesów. A do tego u jej boku trwa kochający mąż. Wkrótce kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży, a jej misternie budowany świat zaczyna się sypać niczym domek z kart. Jeden list otwiera dawno zatrzaśnięte drzwi do przeszłości: Jesteś morderczynią. Nie zapewnisz jej bezpieczeństwa.

Tymczasem Morgan wciąż z trudem odnajduje się w rzeczywistości po stracie Ryana. Gdy na krawędzi peronu metra zaczepia ją kobieta z niemowlęciem przy piersi, Morgan nie rozumie, co się dzieje. Nadjeżdżający pociąg zagłusza głos nieznajomej, a zanim kobieta orientuje się, co za chwilę się wydarz, matka wciska jej dziecko w ramiona, a sama skacze z peronu.

Książka dostępna od 17 czerwca 2020 roku.

Nowe thrillery oraz zapowiedzi – Ktoś jest w twoim domuKtoś jest w twoim domu - kup na TaniaKsiazka.pl

Makani Young już prawie od roku mieszka w domu po babci w samym środku kukurydzianej Nebraski. Mimo to nadal próbuje odnaleźć się w nowym miejscu. Poza tym wciąż prześladuje ją przeszłość z czasów życia na Hawajach. Wkrótce wokół dziewczyny zaczynają ginąć uczniowie z jej liceum Osborne High. Ofiary umierają w męczarniach, a każda kolejna zbrodnia jest jeszcze bardziej makabryczna od poprzedniej. Do tego nieuchwytny zabójca wydaje się wiedzieć o ofiarach znacznie więcej niż reszta mieszkańców.

Książka dostępna od 9 czerwca 2020 roku.

Nowe thrillery oraz zapowiedzi - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowe thrillery oraz zapowiedzi – Odmęt

Dziennikarz Damian Wolczuk, w poszukiwaniu nowego życia, rusza do Krakowa. Jednak nie dociera na miejsce. Ponieważ w nocy na rozkopanym odcinku drogi dochodzi do kraksy. Jego auto zostaje skasowane, a sprawca ucieka z miejsca wypadku. Bohater trafia do pobliskich Chęcin, gdzie spędzi noc w miejscowym ośrodku leczenia uzależnień. Już wkrótce dowiaduje się, że w miasteczku grasuje morderca. Poza tym miejscowi przekazują sobie szeptem legendy o czającym się w okolicy złu. Dziennikarz czuje, że to jego szansa na podreperowanie upadającej kariery.

Książka dostępna od 17 czerwca 2020 roku.

Nowe thrillery oraz zapowiedzi – Tylko matkaTylko matka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Erica Wright od ponad roku nie musiała się zmagać z napisami „morderca” na jej domu. Czuje, że jej życie powoli wraca do normalności. Jednak bohaterka wie również, że już niedługo jej syn Craig niebawem zostanie wypuszczony z więzienia. A wtedy z jej życia ponownie zniknie spokój. Jako matka nigdy nie wątpiła w niewinność chłopaka, pomimo kłamstw, które mówiła dla niego lata wcześniej. Kiedy wraca on do domu, kobieta nie rozpoznaje w nim własnego syna.

Wkrótce kolejna dziewczyna znika. Tym samym kobieta zaczyna go podejrzewać. Ale jak matka mogłaby się odwrócić od własnego syna? Jak daleko mogłaby się posunąć, by go chronić?

Książka dostępna od 3 czerwca 2020 roku.

Przeczytaj także