Nowa TanioKsiążkowa seria gadżetów dla moli książkowych

Szukasz prezentu dla molka książkowego, ale boisz się, że podarujesz mu książkę, którą już ma? A może lubisz otaczać się pięknymi rzeczami, a już zwłaszcza takimi z książkową duszą? Świetnie się składa, bo właśnie miała premierę nasza najnowsza seria dla moli książkowych. 

Seria gadżetów dla moli książkowych - nowość

Nowa seria gadżetów dla moli książkowych

Do tworzenia nowej kolekcji TanioKsiążkowych gadżetów podeszliśmy z wielką czułością. Wyobraziliśmy sobie miłośników literatury i radość, jaką towarzystwo wyjątkowych gadżetów mogłoby im sprawiać. Wizualizowaliśmy sobie uśmiechy, jakie pojawią się na twarzach moli książkowych w chwili, w których po raz pierwszy biorą do ręki nasz kubek lub torby.

Teraz widzimy efekt końcowy i jesteśmy pewni, że stworzyliśmy coś wyjątkowego.

Kubek Każdy dzień to nowy rozdział

Od zawsze wiadomo, że kawa lub herbata smakują lepiej w pięknym kubku. A już zwłaszcza w takim, który został stworzony właśnie po to, żeby swoim pięknem i książkowym hasłem, dodawał smaku każdej lekturze.

Dzięki temu kubkowi będziesz zawsze pamiętać, że każdy dzień to nowy rozdział. Przynosi nowe strony, które tylko czekają, aż je przeczytasz. Może także przynieść coś dobrego, więc zawsze warto mieć w sobie iskierkę optymizmu.

Bawełniane torby nie tylko na książki

Wiadomo, że w podręcznym wyposażeniu książkoholika powinna być torba na książki i inne skarby. Taka torba powinna przykuwać uwagę i wzbudzać zazdrość w ludziach mijanych na ulicy. A żeby jeszcze lepiej dopasować ją do stylizacji, możesz wybrać jasną lub czarną. Obie z obowiązkowymi pomarańczowymi akcentami.

Sporo już wiesz, więc czas by poznać szczegóły:

Nowa TanioKsiążkowa seria gadżetów dla moli książkowych >

Gadżety dla moli książkowch od TaniaKsiazka.pl

Przeczytaj także