Nowa seria od T. M. Frazier już niebawem!

Nowa seria od T. M. Frazier Mroczna miłość - kup na TaniaKsiazka.plNowa seria od T. M. Frazier to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Powody do zadowolenia mają także wielbicielki literatury kobiecej i erotycznej. Nowa seria Frazier nosi tytuł Mroczne światło, a jej pierwsza część pt. Mroczna miłość będzie dostępna na polskim rynku już od 27 lutego 2019 roku. Na książkę powinny zwrócić uwagę szczególnie miłośniczki serii King, najnowszy tytuł pisarki opowiada bowiem historię Jake’a. Warto tutaj również wspomnieć, że książki T. M. Frazier cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie i w błyskawicznym tempie zyskały status międzynarodowych bestsellerów. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Nowa seria od T. M. Frazier – Mroczna miłość

Główną bohaterką powieści jest siedemnastoletnia Abby, która mimo młodego wieku, ma za sobą wiele traumatycznych doświadczeń. Wkrótce w jej życiu umiera jedyna dobra osoba, którą naprawdę kochała. A w związku z tym dziewczyna może trafić do systemu opieki zastępczej. Robi więc wszystko, by uniknąć takiego losu i zamieszkuje na złomowisku. Tam zajmuje samochód swojej zmarłej babci i ma nadzieję, że właśnie znalazła idealne schronienie przed całym światem. Nie spodziewała się, że właśnie tu pozna niebezpiecznego motocyklistę. Jake ucieleśnia w sobie wszystko, czego Abby powinna się obawiać. Ma mnóstwo sekretów, jest nieprzewidywalny i niebezpieczny. A ponadto jego ciało pokrywają tajemnicze tatuaże. Jednak okazuje się, że dziewczynę ciągnie do niego jakaś niewidzialna siła.

Oboje myśleli, że ich życie były dotychczas trudne. Nie spodziewali się jak wiele jeszcze poważnych prób dopiero przed nimi. Jednak już wkrótce odkryją, że ich rodzące się uczucie nie jest w stanie zgasnąć w żadnym mroku.

Nowa seria od T. M. Frazier to kolejny dowód na to, że ogromny sukces pisarki nie jest kwestią przypadku. Pierwszy tom tej historii będzie dostępny na polskim rynku już od 27 lutego bieżącego roku. Książkę pt. Mroczna miłość znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także