Nowa seria od Jay Crownover już w lipcu!

Nowa seria od Jay Crownover - kup na TaniaKsiazka.plNowa seria od Jay Crownover to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbicielki literatury dla kobiet, romansów współczesnych i przede wszystkim książek erotycznych. Powieść pt. Dzikie pragnienie na polskim rynku będzie dostępna od 10 lipca 2019 roku i jest to początek zupełnie nowej i wciągającej serii pt. Bracia Warner. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Jay Crownover, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie! Warto tutaj jeszcze dodać, że twórczość amerykańskiej pisarki cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelniczek na całym świecie, a jej powieści osiągają status międzynarodowych bestsellerów.

Nowa seria od Jay Crownover – ognista miłość na Dzikim Zachodzie

Główną bohaterką powieści jest Leo, dziewczyna, która właśnie przeżywa burzliwe rozstanie. W związku z tym daje namówić się przyjaciółce na szaloną wycieczkę poza miasto. Okazuje się, że pobyt na ranczo, blisko natury, to wszystko, czego potrzebuje Leo. Dlaczego tylko nikt nie ostrzegł dziewczyny, że żywioły ziemi to nie jedyna rzecz, z którą przyjdzie się jej zmagać. Szybko wychodzi na jaw, że w miejscu jej pobytu przebywa także niemożliwym do zniesienia, lecz zachwycająco silny i seksowny przewodnik. Tym samym wyprawa w nieznane przeradza się nie tylko w walkę o życie, ale również o serce.

Co tu dużo mówić. Zazwyczaj Leo jest specjalistką w uciekaniu od własnych uczuć. Okazuje się jednak, że w obliczu prawdziwego zagrożenia, wcale nie jest dziewczyną, która łatwo się poddaje.

Przypominamy, że nowa seria od Jay Crownover będzie dostępna na polskim rynku już od 10 lipca bieżącego roku. Książkę pt. Dzikie pragnienie znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść każdej miłośniczce literatury erotycznej, romansów współczesnych i książek dla kobiet. Autorka, Jay Crownover, po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się o tym sami. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także