Nowa książka od Remigiusza Mroza już w maju!

Nowa książka od Remigiusza Mroza Listy zza grobu - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka od Remigiusza Mroza to z pewnością doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Powieść pt. Listy zza grobu będzie dostępna w sprzedaży od 15 maja 2019 roku i przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi literatury kryminalnej i sensacyjnej. Co więcej, warto tutaj wspomnieć, że najnowsza książka autora to początek zupełnie nowej serii. Tym samym czytelnicy mogą liczyć na dłuższą historię, która nie skończy się wraz z ostatnią stroną tego tomu. A to oznacza długie i wciągające godziny niezwykłej rozrywki! Ponieważ Remigiusz Mróz już niejednokrotnie udowodnił, że wciąż ma mnóstwo nietuzinkowych pomysłów na nowe i ciekawe lektury. Jesteście zainteresowani, co tym razem przygotował swoim czytelnikom? Koniecznie to sprawdźcie!

Nowa książka od Remigiusza Mroza – kilka słów o fabule

Ojciec Kai Burzyńskiej nie żyje już od dwóch dekad. Jednak kobieta raz w roku otrzymuje od niego wiadomości. Mężczyzna przygotował je przed śmiercią i zadbał o to, żeby jego córka dostawała je corocznie zawsze tego samego, pozornie niemającego znaczenia, dnia. Przez wiele lat Kaja przyzwyczaiła się do tego, że dostaje wiadomości od nieżyjącego ojca. Jednak wszystko się zmienia, kiedy w tych listach zaczyna dostrzegać coś jeszcze. Okazuje się, że wiadomości mają drugie dno i ukryte przesłanie.

Seweryn Zaorski po ponad dwudziestu latach wraca do miasteczka, z którego kiedyś wyjechał. Samotnie wychowuje dwoje dzieci i postanawia kupić niszczejący dom Kai. W życiu nie spodziewał się, że remont zniszczonego garażu przyniesie nowe wyzwanie. Mężczyzna odkrywa tam bowiem tajemniczą, zamurowaną skrytkę. A rzeczy, które w niej znajduje, są powiązane z niewyjaśnioną sprawą sprzed dwóch dekad. Szybko też okazuje się, że największe tajemnice drzemią w małych miasteczkach.

Przypominamy, że nowa książka od Remigiusza Mroza pt. Listy zza grobu będzie dostępna od 15 maja bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Dlaczego warto po nią sięgnąć? Ponieważ to jedna z tych historii, która was zaskoczy. Fabuła pełna jest mrocznych tajemnic, a wraz z bohaterem będziecie odkrywać kolejne elementy układanki, które doprowadzą was do szokującej prawdy.

Przeczytaj także