Nowa książka od Pepper Winters – Korona kłamstw!

Nowa książka od Pepper Winters Korona kłamstw - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka od Pepper Winters to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Jej najnowsza powieść pt. Korona kłamstw będzie dostępna na polskim rynku od 23 stycznia 2019 roku. Ten tytuł przypadnie do gustu każdej wielbicielce literatury kobiecej i powieści erotycznych. Warto tutaj wspomnieć, że Winters ma już na koncie kilka międzynarodowych hitów, które w błyskawicznym tempie stały się światowymi bestsellerami. Pisarski warsztat autorka szkoliła w takich czasopismach jak The New York Times czy Wall Steet Journal. Była również wielokrotnie nagradzana za najlepsze Dark Romance, najlepszego Bohatera czy serię BDSM. Jeśli zatem takie powieści to Wasze klimaty, a do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością autorki, koniecznie nadróbcie zaległości! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Nowa książka od Pepper Winters – Korona kłamstw

Główną bohaterką powieści jest Elle Charlston, dziedziczka rodowej fortuny. Dziewczyna od najmłodszych lat jest uczona zarządzania wielomilionową firmą. Jak łatwo się domyślić, została wychowana w złotej klatce. Nigdy nie miała prawdziwych przyjaciół ani nie zaznała zwykłego życia. Kiedy przypada dzień dziewiętnastych urodzin bohaterki, ta postanawia wymknąć się na ulice Nowego Jorku, by poczuć się jak normalna nastolatka. Dziewczyna zostaje napadnięta przez zbirów, którzy chcą ją skrzywdzić. Niespodziewanie ratuje ją tajemniczy mężczyzna, który później zgadza się odprowadzić ją do domu. Nocny spacer po mieście kończy się tragicznym rozdzieleniem pary, ale bohater pozostaje na zawsze w pamięci Elle.

Przez lata dziewczyna będzie próbowała go odszukać. Niestety bezskutecznie. Wkrótce ojciec dziedziczki przedstawia jej Penna, który sugeruje, że ma zostać jej mężem. Elle jest wściekła. Bo przedstawiony mężczyzna to arogancki drań, który zachowuje się tak, jakby była jego własnością. Wkrótce dziewczyna ze zdumieniem odkrywa, że czuje do niego nie tylko gniew.

Czy to możliwe, że Penn jest związany z przeszłością dziewczyny i mężczyzną, który zniknął z jej życia trzy lata temu?

Przypominamy, że nowa książka od Pepper Winters będzie dostępna od 23 stycznia 2019 roku. Powieść pt. Korona kłamstw znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także