Nowa książka Ginger Scott już niebawem!

Cry baby - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka Ginger Scott to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają czytelniczki, które uwielbiają powieści z gatunku Young Adult i New Adult. Książki tej autorki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorczyń na całym świecie. Jej historie w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellera i stają się międzynarodowymi hitami. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Teraz jest do tego idealna okazja, ponieważ już 4 września 2019 roku na polskim rynku pojawi się najnowsza książka Scott pt. Cry Baby.  Jesteście ciekawe, czego spodziewać się po tej pozycji? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowa książka Ginger Scott – kilka słów o fabule

Głównym bohaterem powieści jest Tristan. W jego życiu jest miejsce jedynie na gang, a cała jego egzystencja to pasmo zbrodni i przemocy. Nie zawsze był ofiarą, a od wielu lat sam jest katem. W związku z tym nie może pozwolić sobie na życie normalnego nastolatka i rozważania nad przyszłością. Ponieważ wystarczy jeden nieuważny ruch i nie będzie dla niego jutra.

Jest też Riley, która właśnie przeprowadza się do najgorszej dzielnicy w mieście. Wraz z ojcem próbują ułożyć sobie życie na nowo. Bohaterka wierzy, że dzięki talentowi do koszykówki będzie miała szansę na dużą karierę i z tego powodu wyrwie się z tej przerażającej codzienności. Wkrótce pomiędzy parą nastolatków zaczyna iskrzyć. Jednak Tristan wie, że Riley nigdy nie zaakceptuje jego przeszłości. Poza tym chłopak nie może pozwolić sobie na żaden słaby punkt. Mimo że szkoła na siłę ich ze sobą łączy, to chłopak próbuje pozostać oschły w stosunku do Riley. A to wszystko oczywiście ze względu na jej bezpieczeństwo.

Czy pomiędzy nimi może być coś więcej? Czy z gangu Tristana jest ucieczka? I czy którekolwiek z nich ma szansę na lepszą przyszłość?

Przypominamy, że nowa książka Ginger Scott na polskim rynku będzie dostępna od 4 września bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść pt. Cry Baby znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także