Nowa książka Anny Lewandowskiej – Zdrowe gotowanie by Ann

annWielkimi krokami zbliża się lato i każdy w te upalne dni chciałby wyglądać i czuć się dobrze. Jednak jeśli chodzi o zdrowie, to warto zadbać, by codzienne dostarczać organizmowi potrzebnych składników odżywczych. Systematyczność i świadome, zdrowe wybory z pewnością zaowocują świetną sylwetką i wspaniałym samopoczuciem.

W kwestii zbilansowanych posiłków najlepiej radzić się specjalistów, którzy polecają sprawdzone i skuteczne przepisy. Idealną propozycją dla wszystkich, którzy pragną zmienić swój jadłospis na zdrowszy jest książka Anny Lewandowskiej Zdrowe gotowanie by Ann, której premiera przewidywana jest na 22 czerwca tego roku. To ponad 170 smacznych przepisów ułożonych osobiście przez autorkę, która jest idealnym przykładem na to, że warto zwracać uwagę na to, co wrzucamy na swój talerz.

Zdrowe gotowanie by Ann to przepisy na smaczne i zdrowe śniadania, obiady czy kolacje. Jednak to nie wszystko! Znajdziesz tu również receptę na potrawy świąteczne oraz inne specjalne okazje. Szybkie koktajle i niskokaloryczne desery sprawiają, że nawet łasuchy znajdą tu coś dla siebie, bez rezygnowania z ulubionych słodkości.

Anna Lewandowska, jako sportsmenka i specjalistka do spraw żywienia jest gwarancją jakości proponowanych przez siebie przepisów. Warto więc oddać się w ręce kogoś, kto ma fachową wiedzę na temat prawidłowego odżywiania. Pamiętaj, że jesteś tym, co jesz!

Jeśli więc chcesz wyglądać olśniewająco, jeśli każdego dnia chcesz czuć się pełna energii, to bez wahania sięgnij po książkę Zdrowe gotowanie by Ann i skorzystaj z rad osoby, która doskonale wie, jak to osiągnąć. Pamiętaj, że nie bez przyczyny ktoś kiedyś stwierdził, iż w zdrowym ciele zdrowy duch. Przekonaj się, że zdrowe i smaczne gotowanie jest proste i przyjemne i ciesz się energią, którą z pewnością zyskasz dzięki tym żywieniowym wskazówkom.

Przypominamy, że premiera książki przypada na 22 czerwca 2016 roku i ukaże się nakładem wydawnictwa Burda Publishing Polska.

Przeczytaj także