Nowa książka Agnieszki Pietrzyk już jest!

Zostań w domu - zobacz na TaniaKsiazka.plNowa książka Agnieszki Pietrzyk to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiej pisarki. Powody do zadowolenia mają również wszyscy wielbiciele rodzimych thrillerów, kryminałów i literatury sensacyjnej. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej sukces to nie kwestia przypadku. Najnowsza książka Pietrzyk pt. Zostań w domu znika z księgarnianych półek niczym świeże bułeczki. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z powieściami tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego doskonałą okazję.

Nowa książka Agnieszki Pietrzyk – Zostań w domu

Zastanawialiście się kiedyś, jak bezpiecznie czujecie się we własnym mieszkaniu?

Tym razem na miejsce akcji autorka wybiera blok z wielkiej płyty. Budynek liczy jedenaście pięter i sześćdziesiąt cztery mieszkania. To wszystko daje w sumie ponad dwustu lokatorów. W wigilijny wieczór dochodzą do nich przerażające wieści. Mieszkańcy bloku dowiadują się, że są zakładnikami. A próba wyjścia z wieżowca będzie oznaczać śmierć. Tym samym zwyczajni ludzie stają w obliczu niewyobrażalnego zagrożenia. Wielopokoleniowe rodziny zostają uwięzione w czterech ścianach. Jakie tajemnice rodzinne wyjdą na jaw pod presją strachu i terroru?

Tymczasem na zewnątrz trwa mroźna i śnieżna zima. Przed komisarzem Kamilem Soroką stoi niezwykle trudne zadanie. Musi bowiem ustalić, kim są bezwzględni sprawcy i uwolnić zakładników tak, aby żaden z nich nie ucierpiał. Czeka go przy tym rywalizacja z inspektorem Semeniukiem, przysłanym z Wrocławia, wraz z oddziałem antyterrorystycznym. Obaj spróbują poradzić sobie z zamachem, jakiego jeszcze nie było. Oni oraz mieszkańcy elbląskiego wieżowca, których życie nigdy już nie będzie takie samo.

Nowa książka Agnieszki Pietrzyk pt. Zostań w domu znajduje się tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów, kryminałów i literatury sensacyjnej. Autorka po raz kolejny stworzyła powieść, która wciąga i intryguje już od pierwszych stron. Ponadto trzyma w napięciu i niepewności aż do ostatecznego rozwiązania. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie w tej książce coś dla siebie. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także