Nowa Chyłka – Egzekucja – Remigiusz Mróz nie próżnuje!

Remigiusz Mróz to człowiek niespodzianka. Owszem, przyzwyczaił nas do tego, że co rusz do księgarni trafiają jego nowe książki, ale teraz naprawdę maksymalnie podkręcił tempo pisania. Dopiero co 14 lipca premierę miała jego powieść Wybaczam Ci, a już wiadomo, że 15 września na rynku wydawniczym pojawi się jego kolejne literackie dziecko. Będzie to już czternasta część serii Joanna Chyłka – Egzekucja

Nowa Chyłka Egzekucja

Nowa Chyłka – Egzekucja

Parę dni temu władze platformy Player.pl poinformowały swoich widzów, że kolejny sezon serialu Chyłka – Oskarżenie, który pojawi się w bibliotece serwisu już w listopadzie 2021, będzie finałem produkcji. Nie tylko „góra” zarządziła koniec tej przygody, ale również sama Magdalena Cielecka chce się już pożegnać z bohaterką, w którą wcielała się od 2018 roku. Jeśli fanów serialu zasmuciła ta wiadomość, to mogą się pokrzepić wspaniałą wieścią ze świata literatury. Już w połowie września czternasty tom książkowej serii Joanna Chyłka – Egzekucja wpadnie im w ręce zamiast pilota. 😉

Co tym razem wydarzy się w warszawskim prawniczym świcie? Od zaginięcia Kordiana Ordyńskiego minęły trzy miesiące. W tym czasie Chyłka robiła wszystko, by go odnaleźć, ale do tej pory nie udało się jej trafić na żaden trop. Mimo to nie zamierza się poddawać. Chcąc zapewnić sobie pieniądze na poszukiwania, prowadzi biuro porad prawnych. I choć sama nie może reprezentować swoich klientów przed sądem – wykorzystuje do tego innych. Równolegle stara się, by sąd uchylił decyzję o dyscyplinarnym usunięciu jej z zawodu.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że żadna z tych spraw nie zakończy się sukcesem. Jednak wszystko może się obrócić na lepsze, kiedy  zgłosi się do niej policjant oskarżony o zabójstwo cywila.

***

Czternasty tom serii Joanna Chyłka – Egzekucja jest już w naszej księgarni. Swój egzemplarz możesz zamówić przedpremierowo w tym miejscu. Trzynaście poprzednich części znajdziesz po przejściu na tę stronę.

Czytaj także:

Przeczytaj także