„November 9” gorąca propozycja na listopad!

November 9November 9 autorstwa Colleen Hoover to powieść, która premierę będzie miała 9 listopada bieżącego roku. Jednak już teraz warto pomyśleć nad zamówieniem swojego egzemplarza. Taka możliwość wiąże się oczywiście z dodatkowym rabatem, który sięga aż 25%! To świetna okazja dla wszystkich łowców książkowych nowości.

November 9 – pamiętna data

November 9 opowiada historię Fallon i Bena, a tytułowa data to dzień, w którym ich drogi się skrzyżowały. Jednak, czy los zetknął tę dwójkę ze sobą, by wspólnie mogli stworzyć jedną z piękniejszych i szczęśliwszych historii miłosnych? Ben to artysta, pisarz, który w Fallon od dnia spotkania widzi swoją muzę. Ale życie bywa przewrotne. Ten sam los, który ich połączył, postanowił również ich rozdzielić. Mimo to, bohaterowie napędzani wzajemną fascynacją są zdeterminowani i ani czas ani odległość wydają się niewystarczające by ich od siebie odsunąć. Co roku, dokładnie 9 listopada rozpoczyna się nowy rozdział historii. Jednak, jak się okazuje, fikcyjna powieść pisana przez Bena zaczyna diametralnie różnić się od tej, o której marzy i w którą wierzy Fallon.

November 9 to niezwykle przejmująca i wciągająca powieść, która zapewni długie godziny rozrywki. To nie tylko historia młodego pisarza i jego miłości do kobiety, która stała się jego natchnieniem. Ta książka skrywa znacznie więcej, a w miarę poznawania bohaterów okazuje się, że nigdy nie można być pewnym czegoś tak do końca.

Przypominamy, że premiera książki November 9 będzie miała miejsce 9 listopada bieżącego roku. Już teraz jednak możecie zamówić ją z 25% rabatem. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także