Niezwykła Polska – kolorowanka dla każdego!

Niezwykła Polska

Przedstawiamy książkę, a właściwie kolorowankę, Niezwykła Polska w wersji dwujęzycznej. Ta książka sprawi, że każde dziecko, nastolatek, a nawet dorosły pokocha zagadnienia związane z geografią Polski.

Niezwykła Polska – niezwykła kolorowanka

Niezwykła Polska to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy preferują łączenie nauki i zabawy. Daje możliwość kolorowania znanych miast Polski oraz ich zabytków. Dzięki temu w pamięci utrwalą się związane z nimi informacje. To znacznie przyjemniejsza metoda niż zerkanie na skomplikowane mapy i nudne opisy danych budynków. Książka zabierze w podróż po ojczyźnie nie tylko twoje dziecko, ale również i ciebie. Być może na nowo odkryjesz znane ci już miejsca albo znajdziesz te, w które chciałbyś się wybrać.

Niezwykła Polska to nie tylko miasta. To góry, rzeki, malownicze krainy, którym własnoręcznie możesz nadać nowe barwy i odcienie. Książka ukazuje również tradycyjne stroje łowieckie, zapewnia niezwykłą wędrówkę poprzez puszczę Białowieską. Pozwala odkryć na nowo morskie plaże oraz zapewnia dobrą zabawę na Przystanku Woodstock. Jednak to nie tylko kolorowanka. To również mnóstwo ciekawostek dotyczących danego miejsca. Dodatkową zaletą proponowanej książki jest fakt, że jest ona dwujęzyczna, polsko-angielska. Jest to więc również świetna okazja do tego, żeby poprawić umiejętności językowe.

Niezwykła Polska to także świetna propozycja na prezent. Gorąco polecamy ją nie tylko dzieciom. Jest to świetna rozrywka również dla nastolatków, a nawet dorosłych!

Przeczytaj także