Niepowtarzalne zabawki dla 3- i 4-latków

Tym razem przygotowałam dla was listę prezentów – zabawek, które wciągną dzieci w wieku 3 i 4 lat do zabawy na długie godziny. Idealnie, aby rodzice mogli chwilę odsapnąć. 🙂

Jest tu słynna Masza i Niedźwiedź, Strażak Sam, bestsellerowa gra Dobble Kids, czy Bob Budowniczy. Sprostanie wymaganiom dzieci w wieku przedszkolnym nie jest proste, ale dzięki tym zabawkom będzie możliwe!

Oto niektóre moje propozycje na prezent gwiazdkowy dla 3- i 4- latków:

Strażak Sam Pojazd strażackiStrażak Sam Pojazd strażacki

„Jak będę duży, chcę zostać strażakiem” – to słowa każdego małego chłopca. Strażak Sam i pojazd strażacki Venus mogą w dużym stopniu spełnić te marzenia. Dzięki temu wasze dzieci będą rozwijać swoją wyobraźnię, zapewniając jednocześnie świetną zabawę.

Masza Tańczący NiedźwiedźMasza Tańczący Niedźwiedź

Wszyscy świetnie znają bajkę o Maszy i Niedźwiedziu, która jest jedną z najchętniej oglądanych. Zatem moją kolejną propozycją na prezent jest Tańczący Niedźwiedź, który w rytm melodii kiwa się i rusza łapkami. Uważam, że to super podarunek dla wszystkich fanów tej bajki.

Mówiąca koparka - Bob BudowniczyMówiąca koparka

Mówiąca koparka jest w stanie sprawić, że wasze dzieci poczują się jak prawdziwi operatorzy tej maszyny. Prawdziwe odgłosy, światła oraz mechanizmy, które posiada, odzwierciedlają realistyczną pracę. Ta zabawka z pewnością zagwarantuje wspaniałą zabawę.

Beados. Zestaw startowyBeados. Zestaw startowy

Beados to twórcze zajęcie dla każdej małej osóbki. Zestaw pozwala na rozwój kreatywności dziecka. To, jaki efekt zostanie uzyskany zależy tylko i wyłącznie od inwencji twórczej – na pewno wyniki będą zaskakujące. Świetny pomysł na rozwijanie w naszych pociechach zdolności plastycznych.

Multi Parking z trasą 9,1 mMulti Parking z trasą 9,1 m

Multi Parking z trasą pozwala na wiele możliwości zabawy. Pierwszą z nich jest funkcja klocków, które można łączyć na różne sposoby, tym samym tworząc co raz to inne, innowacyjne rozwiązania w budowie parkingu. Druga zaś, bardzo ważna rola to oczywiście sam parking, po którym można jeździć wzdłuż i wszerz. Jestem pewna, że ta zabawka zadowoli każdego młodego rajdowca. 🙂

Garaż z drogąGaraż z drogą

Zabawka ta, podobnie jak Multi Parking z trasą, to idealny prezent dla sympatyka różnego rodzaju pojazdów i miejsc z nimi związanych. Garaż zawiera dodatkowo myjnię,  stanowiska diagnostyczne oraz stację benzynową, zatem młody użytkownik będzie mógł za każdym razem pokonywać nowe trasy.

City Truck - WywrotkaCity Truck – Wywrotka

W dzisiejszych czasach nie tylko chłopcy są zwolennikami różnego rodzaju  pojazdów. Zabawkami dwuśladowymi coraz chętniej bawią się też dziewczynki. Zatem City Truck – Wywrotka może okazać się idealnym prezentem dla każdego dziecka. Jest to duży samochód, nie posiadający małych elementów dzięki czemu jest bezpieczny nawet dla najmniejszych użytkowników.

Domek NiedźwiedziaDomek Niedźwiedzia

Kolejna zabawka z  naszymi ulubionymi postaciami. Fani tej bajki na pewno zauważą, że domek został zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół. Odzwierciedla on prawdziwą chatkę Niedźwiedzia, dzięki temu wasze dzieci mogą układać swoje scenariusze i przeżywać nowe przygody.

Bunchems kolorowe rzepy - Mega zestawBunchems kolorowe rzepy – Mega zestaw

Kolorowe rzepy to hit ostatnich tygodni. Kolejny zestaw pozwalający na rozwijanie twórczości waszych dzieci. Barwne elementy pozwalają na stworzenie wszystkiego, co tylko przyjdzie do głowy. Jak patrzę na ten Mega zestaw, to myślę, że sama miałabym dużą frajdę, robiąc coś tak kreatywnego. 🙂

Dobble KidsDobble Kids

Jest to gra karciana, w której bardzo ważna jest spostrzegawczość. Wasze dzieci nauczą się szybkiego wyłapywania podobieństw. Świetna zabawa, która „łączy pokolenia”, może być super okazją do rodzinnego spędzenia czasu.

Mam nadzieję, że udało wam się coś wybrać dla waszych pociech i odetchnąć z ulgą, że Mikołaj już ma coś na widoku. 🙂 Jeżeli jednak jeszcze nie jesteście zdecydowani, więcej ciekawych propozycji prezentowych dla 3- i 4-latków znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także