Mikołaj też bywa niegrzeczny – sprawdźcie najlepsze erotyki na prezent

Książka erotyczna jako prezent pod choinkę? Dlaczego nie! Te gorące, elektryzujące, szalone, pikantne, budzące namiętność historie rozgrzeją niejedno serce lepiej niż najgorętsza herbata i kakao!

Podarujcie w prezencie emocje, które długo trudno będzie zapomnieć i wymazać z pamięci lub sami przenieście się do świata kobiecych i męskich fantazji erotycznych. Czy odważycie się otworzyć te drzwi? A może już wiecie, co się za nimi kryje? 😉

UwikłaniUwikłani – Laurelin Paige

Moment w, którym Alayna Withers zobaczy Hudsona Pierce’a będzie jak uderzenie burzowego pioruna. Chociaż to pierwsze spotkanie będzie zupełnie niewinne, stanie się początkiem bardzo niegrzecznej gry. Kto wyjdzie z niej zwycięsko? Czy młoda ambitna menadżerka z tytułem MBA, czy milioner, który nie znosi sprzeciwu?


Połączeni – Laurelin PaigePołączeni

SPIN-OFF bestsellerowej serii Uwikłani, czyli historia postaci drugoplanowych, które pojawiały się w otoczeniu Alayny i Hudsona i teraz one trafiają wprost przed światła reflektorów. Gwen Anders to dziewczyna z zasadami, poukładana, kontroluje wszelkie aspekty swojego życia. JC z kolei to mężczyzna pozornie pozbawiony zasad, szczególnie w stosunku do kobiet. Co połączy tych dwoje? Z pewnością coś, co trudno zamknąć w ramach, choćby Gwen bardzo tego chciała.


Manwhore – Katy EvansManwhore

Sam tytuł tej serii erotyków przyciągnie wielbicieli gatunku jak ćmy do ognia. Tytułowy Manwhore to Malcolm Saint. Zabójczo przystojny, potężny biznesmen, któremu kobiety same kładą się u stóp. Jednak jego uwagę zwróci niewinna, młoda dziennikarka, która przyjdzie do niego w jednym celu: poznać jego sekrety. Nie na wszystkie pytania, które zada, powinna otrzymać odpowiedź.


Grey – E.L. JamesGrey

Ta historia to przykład tego, jak literatura wpływa na życie prawdziwych ludzi. Czy tego chcemy czy nie, Grey szturmem wdarł się do sypialni wielu zwykłych domów. E. L. James na prośbę wielomilionowej publiczności napisała książki także z perspektywy Christiana. Co czuł, co myślał kiedy pierwszy raz zobaczył Anę. Tutaj są wszystkie jego myśli, wiele z nich nie powinno nigdy ujrzeć światła dziennego.


Real – Katy EvansReal

Sukces Greya zapoczątkował nową erę w literaturze erotycznej. Nie tylko udało jej się wyjść z podziemi, ale także trafić na pierwsze miejsca na półkach bestsellerów. Era wstydu dobiegła końca. Czytając Real pomyślałam sobie – to naprawdę dobra książka. Real to erotyk dla fanek mrocznych, bardzo silnych mężczyzn i romansów, które zapierają dech w piersiach.


Nie dajesz mi spać – Alice ClaytonNie dajesz mi spać

Ta historia jest nie tylko mocno erotyczna, ale także bardzo zabawna. Lubię bohaterki, które potrafią mnie rozśmieszyć, a przy tym są inteligentne i słodkie. Caroline właśnie taka jest. Kim jednak jest mężczyzna, który przez bardzo cienkie ściany swojego mieszkania zdradza sąsiadce intymne sekrety ze swojego życia? Czy Caroline będzie miała okazję sprawdzić je osobiście?


Dotyk Crossa – Sylvia DayDotyk Crossa

Książka, która otwiera bestsellerową serię Sylvii Day i jest jedną z pierwszych, po które sięgają fanki Greya. Eva Tramell właśnie zatrudniła się w agencji reklamowej. Jej nowym szefem jest Gideon Cross. Mężczyzna wzbudza w dziewczynie uczucia, których nie powinna żywić do nowego szefa, a on nie jest jej dłużny. Ta erotyczna gra będzie podsycana rozstaniami, wybuchową namiętnością i niezwykłym tańcem, w którym zatracą się oboje.


Piękny Drań – Christina LaurenPiękny Drań

Ta książka po prostu mnie zachwyciła. Kompletnie nie spodziewałam się, że pod tym tytułem kryje się taki diament. Piękny drań to ideał gatunku, w którym znajdziecie: grę niedopowiedzeń, w której mężczyzna niczego nie zdradza i związek hate-love, w którym bohaterowie się nie znoszą, chociaż czują do siebie ogromny pociąg fizyczny. Chloe Mills pewnego dnia dowiaduje się, że jej nowym szefem będzie młody syn właściciela, Bennett Ryan. Mężczyzna jest nieznośny, wydaje się ignorować swoją pracowitą asystentkę, jednak jest to tylko gra pozorów… bardzo niegrzecznych pozorów.


Jeszcze nie tak dawno temu podarowanie komuś książki erotycznej wiązałoby się z wielkim zaskoczeniem i dla niektórych nawet z oburzeniem. Dzisiaj erotyki to jedne z największych półkowych bestsellerów, które w końcu leczą nas z pruderii.

Wybrałam dla Was tytuły najlepsze z najlepszych, które mogą być kolejnymi książkami po Greyu, prezentem dla osób, które dobrze znacie lub prezentem dla Was, najlepszym z najlepszych. 🙂

10 niegrzecznych książek, które warto czytać po kryjomu znajdziecie tutaj.
A klikając w tym miejscu znajdziecie jeszcze więcej ciekawych propozycji prezentowych. 😉

Przeczytaj także