Niegrzeczna miłość – opowiadania na walentynki

Jeśli nie w święto zakochanych, to kiedy? W całym roku chyba nie ma lepszego dnia na zaczytywanie się w historiach o miłości, w tym także o tej niepokornej. Dlatego bestsellerowi autorzy niegrzecznych książek połączyli swoje siły i stworzyli tom Niegrzeczna miłość – opowiadania na walentynki i nie tylko. Już teraz znajdziecie je w księgarni – częstujcie się, póki gorące!

Niegrzeczna miłość - opowiadania na walentynki

Niegrzeczna miłość – opowiadania na walentynki

Co czytelnicy znajdą w środku? Zbiór tych opowiadań jest jak pudełko czekoladek, przy czym wszystkie mają wyraźnie wyczuwalny, pieprzny posmak.

Antologia zawiera 10 gorących opowiadań od 10 autorek i 1 autora. W spisie treści czytelnicy znajdą następujące tytuły:

Ludka Skrzydlewska Gdy opadną maski
Anna Bellon W rytmie
Michał Gołkowski Tester
Gabriela L. Orione Kierunek: miłość
Alicja Skirgajłło Pech to moje drugie imię
Agata Czykierda-Grabowska Duch minionych walentynek
Riva Scott Przewrotny los
Monika Skabara Marzenie Anny
Nana Bekher Wyśniony
Vi Keeland i Penelope Ward Gorąca linia

Niegrzeczna miłość – opowiadania na walentynki

Fanki i fani niegrzecznych książek nie będą zawiedzeni. Ich ulubieni autorzy z pewnością dostarczą im dawki emocji i dreszczyku ekscytacji, jak na długo wyczekiwanej randce.

Ludka Skrzydlewska przenosi czytelników na walentynkowy bal: co kryje się za maskami jego uczestników? Michał Gołkowski przedstawia wizję tego, jak niegrzeczna miłość mogłaby wyglądać w przyszłości, zdominowanej przez androidy i sztuczną inteligencję.

Vi Keeland i Penelope Ward zabierają czytelników na beztroskie wakacje z grupą przyjaciółek, na których nie zabraknie spontanicznych przygód. Z kolei Agata Czykierda-Grabowska proponuje całkiem nową i zupełnie inną wersję Opowieści wigilijnej, której akcję rzecz jasna przenosi w czasie do dnia zakochanych.

W antologii znajdziecie także między innymi wyjątkowo realistyczne (i oczywiście niegrzeczne) sny (u Nany Bekher), pikantne historie z taksówki (u Gabrieli L. Orione) oraz cieszące się dużą popularnością wątki gangsterskie (u Moniki Skabary).

Będzie się działo!

Najnowsza pozycja spod szyldu Niegrzecznych książek miała premierę 10 lutego.

Antologię niegrzecznych opowiadań znajdziecie tutaj:

Niegrzeczna miłość – opowiadania na walentynki >>

 

Zobacz także:

Przeczytaj także