Niebiańskie pastwiska na kanale Posłuchajcie

Znacie książkę pt. Niebiańskie pastwiska, której autorem jest Paweł Majka? Tak, ten sam pisarz, mający na koncie pierwszą opowieść w rodzimym języku umieszczoną w uniwersum Metro 2033. Jeśli jeszcze z jakichś powodów nie zapoznaliście się z Niebiańskimi pastwiskami to przychodzimy wam z pomocą. A właściwie nasz kolega, który po raz kolejny staje na wysokości zadania i prezentuje wam recenzję owej powieści.

Czy Niebiańskie pastwiska to książka dla każdego?

No właśnie. Gatunek science fiction jest jednym z popularniejszych na świecie. Trzeba jednak przyznać, że kosmiczne bitwy i świat przyszłości wielu czytelnikom nie odpowiada. Albo po prostu do tej pory nie trafili na historię, która przekonałaby ich, że są to opowieści warte zapoznania. Być może opowieść stworzona przez Pawła Majkę przypadnie wam do gustu i sprawi, że zaczniecie chętniej sięgać po książki z tego gatunku.

Zaś ci, którzy poznali już bogactwo science fiction wiedzą, że warto zapoznawać się z owym gatunkiem. Niesie on ze sobą dobrą zabawę i niesamowitą przygodę. Dla wszystkich niezdecydowanych, jak i tych, którzy dobrze wiedzą, że po powieść Majki sięgną, nasz kolega Paweł przygotował specjalną filmową recenzję. Wystarczy tylko, że klikniecie przycisk play i z głośników popłynie rzeczowy głos recenzenta. Dowiecie się, co autor oferuje odbiorcy i czy znajdziecie w owym tekście wszystko to, czego poszukujecie w dobrych książkach. Warto też poświęcić kilka minut by obejrzeć sam filmik z Pawłem w roli głównej. Gwarantujemy nie tylko wiele istotnych informacji, ale również świetny montaż, który wywoła uśmiech na waszej twarzy. Filmik z recenzją prezentujemy poniżej.

Zaś wszystkim zainteresowanym gorąco polecamy książkę Pawła Majki pt. Niebiańskie pastwiska.

Przeczytaj także