Niebezpieczna gra – ostry i seksowny kryminał

Niebezpieczna gra - kup na TaniaKsiazka.plNiebezpieczna gra to książka, która pojawi się w sprzedaży już 15 maja 2019 roku. Powieść ta przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej. Autorka, Emilia Wituszyńska, stworzyła niezwykłe połączenie ostrego Pitbulla i seksownych kryminałów Pauliny Świst. Jeśli zatem są to gatunki, które interesują Was najbardziej, koniecznie sprawdźcie prezentowaną dziś książkę. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający czytelnik znajdzie w tej historii coś dla siebie. Przekonajcie się o tym sami!

Niebezpieczna gra – kilka słów o fabule

Główną bohaterką powieści jest Weronika, jedna z najlepszych policjantek w wydziale kryminalnym stołecznej policji. Jednak jej karierę brutalnie przerywa dramatyczna akcja, w której traci partnera. Od tej chwili życie kobiety całkowicie się zmienia. Jednak już wkrótce bohaterka otrzymuje zadanie, które, jak się okazuje, może wykonać tylko ona.

W Wilanowie znaleziono zwłoki kandydata na urząd premiera. Jedynym świadkiem zdarzenia jest zabójczo przystojny aktor Przemysław Rej. Niestety gwiazdor zupełnie nic nie pamięta z tego tragicznego momentu. Dopóki więc sprawa nie zostanie wyjaśniona, Rej potrzebuje całodobowej ochrony. Aby nie wzbudzać podejrzeń, Weronika i Przemysław muszą udawać parę. Wkrótce też okaże się, że mężczyzna nie mówi całej prawdy. A na jaw wychodzą kolejne sekrety. Oboje zostają wplątani w niebezpieczną grę, w której stawką będzie nie tylko życie. Tylko że kobieta jest jak broń. Nie wolno się nią bawić.

Emilia Wituszyńska stworzyła historię, która wciąga już od pierwszych stron i trzyma czytelników w napięciu aż do samego końca. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowej opowieści z wartką akcją, trafiliście idealnie. Ta książka spełni oczekiwania każdego miłośnika gatunku i sprawi, że jeszcze długo po zakończeniu będziecie przezywać losy bohaterów. Odbiorcy znajdą tu bowiem wszystko, co powinien zawierać dobry kryminał: intrygi, niepewność, napięcie i skomplikowane osobowości bohaterów, które nadają im wyrazu i realności.

Przypominamy, że książka pt. Niebezpieczna gra będzie dostępna w sprzedaży od 15 maja bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom rodzimych kryminałów i sensacji.

Przeczytaj także