Nie wiesz nic – Marcel Moss powraca z nową książką

Z końcem czerwca w sprzedaży pojawi się nowa książka zatytułowana Nie wiesz nic – Marcel Moss już po raz trzeci zabierze czytelników do prestiżowego warszawskiego liceum Freuda. Z jakimi koszmarami muszą mierzyć się młodzi ludzie? Poniżej przeczytacie krótką zapowiedź najnowszego thrillera autora Nie wiesz wszystkiego.

Nie wiesz nic - Marcel Moss powraca z nową książką

Nie wiesz nic – Marcel Moss powraca z nowym thrillerem

Życie jest za krótkie, by tracić je na nieustanny strach. nie chcę już dłużej się bać.

W Nie wiesz nic każdy rozdział przedstawia historię i perspektywę innego bohatera, ucznia lub uczennicy liceum Freuda.

Poznajemy bliżej Huberta, nowego kapitana licealnej drużyny siatkarskiej. Chłopak, chcąc podnieść morale drużyny po śmierci Alana, wyjeżdża z kolegami w Bieszczady. Hubert nie spodziewa się, że wyjazd zamieni się w walkę o życie.

Z kolei Marta wraz z przyjaciółkami próbuje wrócić do normalności. Dziewczyna pada jednak ofiarą szantażu – kto zna jej tajemnicę? Czy skrywana prawda wyjdzie na jaw?

Nie wiesz nic Marcel Moss sięga po trudne tematy, bliskie współczesnym nastolatkom, ich rodzicom i wychowawcom: depresję, prześladowania w szkole, poszukiwanie własnej seksualności czy funkcjonowanie w sieci.

Premiera powieści została zaplanowana na 30 czerwca 2021 roku. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Filia w serii Mroczna strona.

Najnowszy thriller Marcela Mossa pt. Nie wiesz nic znajdziecie POD TYM LINKIEM.

Książki Marcela Mossa z serii Liceum Freuda

Jeśli nie znacie jeszcze poprzednich części z cyklu Liceum Freuda i chcecie nadrobić zaległościponiżej znajdziecie dwa pierwsze tomy:

Tom 1. Nie wiesz wszystkiego

Tom 2. Wszyscy muszą zginąć

Chodzą słuchy, że w Nie wiesz nic pojawiają się także wątki i postaci z najnowszej serii autorstwa Marcela Mossa pt. Echo. Pierwszy tom tego cyklu, czyli Utraconych, znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Zobacz także:

Przeczytaj także