Nie tylko kwiecie… Mamy lepsze prezenty na Dzień Kobiet!

8 marca… Jest taki mit w naszym kraju, że Dzień Kobiet to święto rodem z PRL-u. Mało tego, nadal wielu panów uważa, że goździk i para rajstop wystarczą, żeby sprawić radość kobiecie… Po pierwsze, genezy tego święta można szukać na początku XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Po drugie, goździki, rajstopy? Serio? Są lepsze prezenty na Dzień Kobiet. Takie, które nie więdną i nie wymagają golenia nóg 😛

Prezenty na Dzień Kobiet w TaniaKsiazka.pl

Prezenty na Dzień Kobiet

No oczywiście, że mowa o książkach! Nie wyobrażamy sobie lepszego prezentu i to nie tylko z okazji Dnia Kobiet, ale też każdego innego święta: Dnia Świstaka na przykład.

Do książki dołóż kosmetyk, ale koniecznie taki o przepięknym, relaksującym zapachu (perfumy, masełko do ciała) i nie zapomnij o deserze: Ptasie Mleczko lub inne słodkości, koniecznie czekoladowe i koniecznie w dużej ilości. To przepis na prezentowy zestaw idealny.

Sprawdź najlepsze prezenty na Dzień Kobiet >

Małe tego, że najlepsze, to możesz je złapać nawet do 50% taniej!

Tylko spójrz na te prezety:

W cieniu Babiej Góry, Irena MałysaW cieniu Babiej Góry, Irena Małysa

To thriller prosto z półki pełnej nowości. Tajemnice z przeszłości i zbrodnia w cieniu Babiej Góry. Główna bohaterka, policjantka, wraca w rodzinne strony na wieczór panieński koleżanki. Tylko że urokliwy wieczór w górach kończy się tragedią. Baśka nad ranem znajduje ciało niedoszłej panny młodej. Czy na jaw wyjdą tajemnice, który miały nie opuścić górskiej okolicy?

Sprawdź książkę >

Na końcu języka - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Na końcu języka – gra towarzyska

Ta jedna z najlepszych gier towarzyskich z pewnością będzie świetnym prezentem dla tych kobiet, które uwielbiają spędzać czas w wesołym gronie. Gra powoduje niekontrolowane wybuchy śmiechu! Każdy z graczy dostaje kardy. Wygrywa najszybszy nie tylko w podawaniu kategorii kart przeciwników, ale też najszybszy w pojedynkach na to, „co masz na końcu języka”.

Sprawdź grę >

Iossi - czerwone maliny - sprawdź w TaniaKsiazka.plIossi – Czerwone maliny – olejek do twarzy

Ten delikatny olejek z pestek malin, olejek jojoba i drzewem sandałowym nawilża, odżywia i widocznie poprawia kondycję cery. Do tego otula naturalnym zapachem, szybko się wchłania i został stworzony z naturalnych organicznych składników.

Sprawdź olejek >

Prezenty na Dzień Kobiet w TaniaKsiazka.pl

Przeczytaj także