Nie tylko książkowe upominki na Dzień Ojca. Podpowiadamy najlepsze prezenty dla taty!

Już za parę dni ważne święto! Szukasz prezentu dla swojego taty? Poniżej znajdziesz (nie tylko) książkowe upominki na Dzień Ojca. Sprawdź, co z pewnością sprawi radość niejednemu tacie!

Nie tylko książkowe upominki na Dzień Ojca. Najlepsze prezenty dla taty

Nie tylko książkowe upominki na Dzień Ojca – pomysły

Marek Krajewski Miasto szpiegów - książkowe upominki na Dzień Ojca

Prezent na Dzień Ojca – książka

Na początek propozycja książkowa. Miasto szpiegów to najnowszy kryminał retro autorstwa Marka Krajewskiego, w którym pisarz przenosi czytelników do lat trzydziestych.

Komisarz Edward Popielski zostaje wysłany do Gdańska, aby zasilić szeregi polskich szpiegów, którzy w Wolnym Mieście toczą nieoficjalną wojnę z niemiecką Abwehrą. Niepowtarzalny klimat epoki, wątki oparte na faktach historycznych – przy tej lekturze emocji nie zabraknie.

Link do książki: Miasto szpiegów >>

Albert Uderzo Rene Goscinny Przygody Gala Asteriksa. Wydanie jubileuszowe

Prezent na Dzień Ojca – komiks

Na Teutatesa! Przygody Gala Asteriksa to z pewnością świetny pomysł na prezent dla tatesa, taty, tatusia, ojca czy ojczulka! 🙂

Wydanie jubileuszowe poza kultowym komiksem zawiera także artykuł, w którym twórcy opowiadają o okolicznościach powstania pierwszego albumu i całej serii o przygodach nieugiętych Galów.

Link do komiksu: Przygody Gala Asteriksa. Wydanie jubileuszowe >>

Gra planszowa Dune Rebel

Prezent na Dzień Ojca – gra planszowa

Na koniec upominek może nie książkowy, ale z książką związany. I to z jaką książką! Wydawnictwo Rebel wypuściło na rynek grę planszową opartą na kultowej Diunie Franka Herberta. Jeśli zatem wiesz, że Twój tata jest fanem science fiction (a sam/sama także gustujesz w tym gatunku) ta gra będzie strzałem w dziesiątkę. Dobrze spędzicie przy niej wspólnie czas – a zagrać może cała rodzinka (do 6 osób).

Będziecie mieli okazję wcielić się w postaci znane z książki i „napisać” ich losy na nowo. Kto z Was przejmie panowanie nad Arrakis i zawładnie złożami melnażu?

Link do gry: Dune >>

(Nie tylko) książkowe upominki na Dzień Ojca

 

Więcej pomysłów na prezent na Dzień Ojca znajdziesz pod linkiem poniżej:

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca 2021 >>

 

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca 2021 - Pomysły na prezent dla Taty

Zobacz także:

Przeczytaj także