Nie rezygnuj – Maja Drożdż powraca z nowością!

Kojarzycie książkę pt. Nie uciekaj Mai Drożdż, która skradła serca czytelniczek w całej Polsce? Jeśli wpadłyście w sidła tej wciągającej historii, to mamy dla was doskonałą wiadomość. Ponieważ nowa książka pisarki Nie rezygnuj to nic innego jak kontynuacja wspomnianej właśnie historii. Tym samym macie okazję dowiedzieć się, jak potoczą się dalsze losy głównych bohaterów. Jesteście ciekawe? Szukacie wciągającej i poruszającej opowieści na chłodniejsze dni? Sprawdźcie to koniecznie!

Nie rezygnuj - kup na TaniaKsiazka.plNie rezygnuj – kilka słów o fabule

Nicole ma za sobą osiem miesięcy śpiączki i trudną rehabilitację. W końcu jednak zaczyna czuć, że żyje. Jednak mimo tego, że jest już niemal w pełni sprawna fizycznie, to w jej duszy wciąż narasta strach, poczucie winy, żal oraz bezsilność. Ponadto to nie koniec traumatycznych przeżyć. Ponieważ bohaterka dowiaduje się, iż Josh, mężczyzna, z którym planowała ułożyć sobie przyszłość, wpada w pułapkę innej kobiety i wkrótce ponownie zostanie ojcem. Osamotniona i zrozpaczona Nicole czuje, że nie potrafi odnaleźć się w swoim nowym życiu, które cudem zostało uratowane.

Rzuca się więc w wir szalonych imprez w gronie przyjaciółek, jednak to wcale nie przynosi jej ulgi. Poza tym wplątuje się w przypadkowy romans z właścicielem podejrzanego lokalu, który kończy się gorzkim rozczarowaniem. Tymczasem dawne uczucia powracają do niej ze zdwojoną siłą. Czy Nicole odnajdzie się w nowej rzeczywistości i będzie w stanie jeszcze raz zaufać? I czy starczy jej sił, by podjąć próbę walki o swoją miłość?

Przypominamy, że książka pt. Nie rezygnuj jest już dostępna w sprzedaży. Jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością Mai Drożdż to idealna okazja, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie! Pierwszy tom tej przejmującej historii znajdziecie tutaj.

Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim czytelniczkom, które poszukują literatury pięknej z nutą romansu w tle. Autorka po raz kolejny serwuje swoim fankom mnóstwo emocji i udowadnia, że jej popularność nie jest kwestią przypadku.

Przeczytaj także