Natasza Socha powraca z nową powieścią!

Dwanaście niedokończonych snów - kup na TaniaKsiazka.plNatasza Socha powraca z nową powieścią pt. Dwanaście niedokończonych snów, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej. To prawda, że pogoda za oknem nas nie rozpieszcza. W takie deszczowe i chłodne dni doskonale jest mieć pod ręką powieść jak ta. Autorka już niejednokrotnie udowodniła, że potrafi tworzyć niezwykle wciągające powieści, które w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów. Jeśli zatem do tej pory było Wam nie po drodze z twórczością Sochy, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Natasza Socha powraca z nową powieścią i robi to w wielkim stylu

Główną bohaterką najnowszej książki Nataszy Sochy jest dwudziestoośmioletnia Momo. Kobieta w swoim młodym życiu zdążyła już zebrać sporo niepowodzeń. Jednym z nich jest nieudane małżeństwo. Nie jest jej również lekko, gdyż relacje z ojcem nie należą do najłatwiejszych. To wszystko ciąży nad jej losem niczym lepka, dusząca mgła. Ale to nie jedyne problemy Momo, wrażliwej artystki. Bohaterka funkcjonuje w świecie, który jest więzieniem ograniczeń. Ograniczeń, które sama na siebie nakłada. Trudno ją spotkać w tłocznych miejscach albo choćby tam, gdzie codziennie z konieczności pojawiają się ludzie. Jak ognia unika kontaktu wzrokowego i nie spotyka się ze znajomymi. W jej garderobie próżno szukać radosnych kolorów. Całe swoje życie Momo poświęciła sztuce i tym zajmuje się w wolnym czasie. Biżuteria i meble z recyklingu – to działka głównej bohaterki, w której czuje się najlepiej.

Pewnego dnia życie Momo zaczyna się zmieniać. A wszystko przez niepokojące sny, które dręczą ją co noc. Marzenia senne stają się przekaźnikiem między prawdziwym światem, a artystką i tworzą pewien przekaz. W realnym życiu, od którego tak uparcie ucieka, czeka ją kilka ważnych zadań. I kobieta wie, że musi je wykonać, by móc spokojnie żyć dalej. Okazuje się jednak, że czas na ich wykonanie jest mocno ograniczony.

Natasza Socha powraca z nową powieścią i po raz kolejny wzbudza niemałe zainteresowanie wśród Czytelniczek. Jej najnowszą książkę pt. Dwanaście niedokończonych snów znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także