Najtańsze książki w sieci – super promocja: książki za 5 zł, 10 zł, 15 zł i 20 zł!

Wiemy, że takie promocje uwielbiacie najbardziej, dlatego tuż przed świętami dajemy Wam promocję, w której kupicie książki za 5 zł, 10 zł, 15 zł i 20 zł!. Takiej okazji nie można przegapić, zatem zaglądajcie, przeglądajcie i wybierajcie najtańsze książki w sieci. Promocja po taniości potrwa do 17 grudnia (niedziela), zatem to jedna z ostatnich okazji, żeby na spokojnie zrobić przedświąteczne zakupy.

Promocja

Pamiętajcie, że aby Wasze zamówienie bezpiecznie dotarło na czas przed świętami, trzeba je złożyć najlepiej do 18 grudnia i wybierając sposób dostawy, wskazać kuriera lub Pocztę Polską. 

Najtańsze książki w sieci polecają się na święta

BlogerChef 2. - kup na TaniaKsiazka.plNajtańsze książki w sieci: BlogerChef 2. W sieci przepisów

Macie już dość monotonnego dania z kurczaka? A co powiecie na Kurczaka curry w sosie agrestowym, który zachwyci domowników i gości? A może naleśniki z kozim serem, gruszką i bazylią? Tak, takie specjały zaprezentuje Wam BlogerChef, a Wy zachwycie swoje podniebienie i swoich najbliższych. Teraz wykwintna kuchnia jest także w zasięgu Waszej ręki!

Druga szansa - kup na TaniaKsiazka.plNajtańsze książki w sieci: Druga szansa Dani Atkins

Fabuła tej książki przypomina Przypadkową dziewczynę. Mamy tutaj Rachel, której życie biegnie dwutorowo. W “pierwszym” życiu w wyniku podjętej przez siebie decyzji traci wszystko, co miała: swoje poukładane i szczęśliwe życie. W „drugim” życiu otrzyma jeszcze jedną szansę, żeby postąpić inaczej niż wcześniej, wiedząc, jaki czeka na nią finał. Jakie podejmie decyzję, czy uda jej się oszukać los i ocalić, to co dla niej najważniejsze?

Gorące zmysły - kup na TaniaKsiazka.plNajtańsze książki w sieci: Gorące zmysły Kendall Ryan

Kendall Ryan słynie z niezwykle pikantnych i seksownych romansów. Bohaterką tej książki jest Emma, która zatrudnia się w agencji modelek. Tam poznaje przystojnego chłopaka, który kradnie jej serce. Jednak jest wiele nieżyczliwych im osób, które zrobią wszystko, by ich rozdzielić. Czy piękne uczucie, które rodzi się między nimi, przetrwa wszystkie burze?

Zajdźcie na naszą TanioKsiażkową ucztę z super tanimi książkami. Znajdziecie na niej smakowite kąski. Pospieszcie się, zanim ubiegną Was inni!

Najtańsze książki w sieci

 

Przeczytaj także