Najnudniejsza książka świata – podejmij wyzwanie!

Najnudniejsza książka świata - kup na TaniaKsiazka.plNajnudniejsza książka świata to światowy bestseller, który jest już dostępny także na polskim rynku. Mimo niezbyt zachęcającego tytułu skradła serca milionów czytelników i stała się międzynarodowym hitem. Jak to możliwe? Okazuje się, że prezentowana dziś lektura to niezłe, czytelnicze wyzwanie. A przede wszystkim to świetny poradnik, który z pewnością pomoże wam pokonać problemy ze snem. Jeśli zatem do tej pory żadna książka nie była w stanie was znużyć, spróbujcie dzisiejszej propozycji. Najnudniejsza książka świata to także świetny pomysł na prezent i z pewnością jedna z tych pozycji, którą warto mieć w domowej biblioteczce. Przekonajcie się sami!

Najnudniejsza książka świata – czytanie tej książki grozi natychmiastowym zaśnięciem!

Uczciwie musimy ostrzec, że czytanie tej książki bez wątpienia wywoła w was senność. Przy jej powstawaniu wypito 30 litrów kawy i poświęcono jej 6 miesięcy pracy. Nie obyło się bez  17 drzemek w ciągu dnia. Tak, to nie żart! Tłumacz zasypiał, redaktor ziewał, korektor ratował się energetykami. Ta innowacyjna książka skutecznie wyśle w objęcia Morfeusza każdego nocnego marka!

Profesor K. McCoy oraz Dr Hardwick stworzyli unikalny zbiór tekstów i grafik, których czytanie wprowadza mózg w stan hipnotyczny. Tym samym książka ułatwia zaśnięcie nawet najbardziej opornym. I właściwie trudno się dziwić. Bo gdzie jeszcze przeczytacie o kryzysie politycznym w Belgii w latach 2007 – 2011? Ponadto znajdziecie tu także informacje o ostatnich zmianach w klasyfikacji mięczaków i przeczytacie o światowy almanach kiszonych ogórków. Gdyby to okazało się niewystarczające (w co szczerze wątpimy!) czytelnicy znajdą tu również relację z najdłuższej partii szachowej.

Nie pozostaje nam nic innego jak gorąco zachęcić was do podjęcia tego czytelniczego wyzwania. Przygotujcie się na szybkie zasypianie z najnudniejszą książką, jaką kiedykolwiek opublikowano!

Nawet jeśli ta książka nie uśpi wWs od razu, zdobędziecie masę bezużytecznych ciekawostek, którymi uratujecie każdą imprezę – w końcu kto nie chciałby poznać wszystkich rodzajów śniegu?

Najnudniejsza książka świata znajduje się tutaj. Gorąco polecamy! Sprawdźcie, jak daleko uda się Wam dotrzeć i koniecznie dajcie nam znać!

Przeczytaj także