Najlepsze prezenty dla fanów „Gwiezdnych Wojen”

Szukacie upominku dla miłośnika Gwiezdnych Wojen? Nie ma problemu!

Z pewnością znajdziecie go wśród moich podpowiedzi, bo ja – tak jak wy –  też kocham gwiezdną sagę! Poniżej znajdziecie propozycje nie tylko dla dorosłych fanów, którzy pamiętają premiery starej sagi, ale też dla osób, które zachwyciło gwiezdne uniwersum po obejrzeniu nowszych części. Są tu również upominki dla najmłodszych, dopiero poznających świat Gwiezdnych Wojen, których rodzice z radością i z dumą obserwują rozwój tej pasji u swojej pociechy…

Piękne albumy, miecze świetlne, figurki kolekcjonerskie, puzzle, klocki Lego… Pozwólcie, by kierowała wami MOC, a z moją pomocą na pewno wybierzecie prezent idealny! 🙂

Budzik Star Wars – LegoBudzik Star Wars - Lego

Oto cyfrowy zegar z funkcją budzika, znakomity prezent dla młodszego i starszego fana Gwiezdnych Wojen, który musi rano wstawać. Tym, którym wstać ciężko, pomoże tryb drzemki, który aktywuje się po wciśnięciu hełmu, klepnięcie Vadera po głowie podświetli też tarczę zegara. Co więcej, tak jak w figurkach LEGO, ręce i nogi Vadera są mobilne i można je ustawiać w różnych pozycjach. Zabawny i oryginalny, zdecydowanie polecam!

Świat Gwiezdnych Wojen - Kronika ilustrowanaŚwiat Gwiezdnych Wojen – Kronika ilustrowana

Świat Gwiezdnych Wojen. Kronika ilustrowana przedstawia trzydzieści lat z historii tej kultowej sagi, przedstawionych w porządku chronologicznym. Zawiera też krótkie informacje o światowych wydarzeniach, które miały wpływ na powstanie sagi, inspiracje młodego Lucasa oraz rozwój marki, jaką stało się Star Wars. Od połowy lat 70. każdy rok ma własny rozdział, krótkie streszczenie i cytat, który opisuje tamte czasy. Zdecydowanie jest to prezent idealny dla wiernego fana Gwiezdnych Wojen, który być może pamięta jeszcze niecierpliwy czas oczekiwania na kolejne premiery.

Przebudzenie Mocy - wizje twórcówPrzebudzenie Mocy  – wizje twórców

Pięknie wydany album zachwyci fanów filmu Star Wars. Przebudzenie Mocy. Przedstawia postacie, obrazy planet i istot, z których wiele nie zostało wykorzystanych w końcowym projekcie. Wspaniałe zdjęcia, szkice i scenorysy poprzeplatane zostały wypowiedziami współtwórców filmu. To przede wszystkim wspaniała uczta dla oczu, która ucieszy każdego miłośnika Gwiezdnych Wojen.

Gwiezdna gra w statkiGwiezdna gra w statki

Pamiętacie grę w statki? Oto interaktywna odmiana tej gry, lecz przeniesiona do świata Gwiezdnych Wojen. Rebelianci toczą tu zażartą walkę z flotą Imperium, więc zamiast okrętów mamy statki kosmiczne, niszczyciele i myśliwce. Należy namierzyć statek wroga i zniszczyć go przed tym, zanim zdąży nas odnaleźć. Grę urozmaicają świetlne i dźwiękowe efekty, więc będzie świetną zabawą nie tylko dla młodych, lecz i dla starszych fanów gwiezdnego uniwersum!

Lampka Miecz świetlny Dartha VaderaLampka Miecz świetlny Dartha Vadera

Wyobraźcie sobie miecz świetlny rozświetlający ciemność i przypomnij sobie ten charakterystyczny dźwięk, gdy jest aktywowany. A teraz pomyślcie, że właśnie taki miecz służy… za lampkę nocną w dziecięcym pokoju. Żadne potwory pod łóżkiem nie będą już straszne, będą drżeć z przerażenia w obliczu tak potężnej broni! Tylko zastanówcie się, który miecz świetny wybrać – Jasnej, czy Ciemnej Strony…

Tie FighterTie Fighter

Oto kolekcjonerski zestaw LEGO® Star Wars TIE Fighter, który sprawi wiele frajdy młodym fanom Gwiezdych Wojen! Wspaniale odwzorowany model myśliwca, znanego z wielu scen bitewnych z gwiezdnej sagi, załadowany bronią i założony na palec stanie się gotowy do ataku. Strzelanie do celów, by wyrwać się na wolność i przy okazji jak najbardziej osłabić wroga pobudzi wyobraźnię do przeżywania wielu kosmicznych przygód!

Miecz świetlnyMiecz świetlny

Własny miecz świetlny jest chyba marzeniem każdego fana Gwiezdnych Wojen – trzeba tylko poznać, czy bliższa jest mu Ciemna czy Jasna Strona Mocy. Miecz jest teleskopowy i rozłoży się po specjalnym ruchu nadgarstka, a więc walka już od początku zapowiada się widowiskowo!

To tylko niektóre przygotowane przeze mnie propozycje prezentów dla fanów Gwiezdnych Wojen. Więcej ciekawych pomysłów znajdziecie tutaj. 🙂

Niech moc będzie z wami!

Przeczytaj także