Nagrodziliśmy najlepszych recenzentów maja! Konkurs na recenzje miesiąca

Po szeregu zajmujących rozmów i burzliwych debat wybraliśmy najlepszych recenzentów maja! W naszym konkursie na recenzje miesiąca wybieramy aż 50 recenzji, a ich autorzy dostają od nas nagrody.

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl

 

Konkurs na recenzje miesiąca. Podziel się opinią i złap darmową dostawę!

Czy znasz to uczucie, kiedy po przeczytaniu książki aż Cię rozsadza z emocji i słów? Masz ochotę otworzyć okno i wykrzyczeć wszystkim, jak bardzo Cię poruszyła?

Mamy propozycję. Zamiast wykrzykiwać swoją recenzję w przestrzeń, napisz, co Ci w czytelniczej duszy gra w miejscu, do którego zajrzą osoby, które nie tylko czytają, ale zastanawiają się nad kupieniem właśnie tej konkretnej książki.

Nie dość, że dasz upust poczytelniczym emocjom i podzielisz się opinią z innymi molami książkowymi, to jeszcze weźmiesz udział w konkursie, w którym nagrodą jest kod na darmową dostawę. Same zalety. A jest ich jeszcze więcej!

Weź udział w konkursie – to proste!

Żeby wziąć udział w naszym konkursie na recenzje miesiąca, nie musisz składać specjalnego wniosku, ani nawet udostępniać swojej opinii we wszystkich mediach społecznościowych, jakie tylko przychodzą Ci na myśl.

Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto użytkownika TaniaKsiazka.pl (lub je założysz), wyszukasz książkę, o której chcesz napisać kilka słów i dodasz recenzję.

W konkursie automatycznie biorą udział wszystkie recenzje, które są dłuższe niż 600 znaków. Jak widzisz, nie musisz pisać recenzji obszernej jak szkolne wypracowanie. Nie potrzebne są: wstęp, streszczenie, rozwinięcie i zakończenie. Nas interesuje konkretna opinia o książce, a ta wcale nie musi być długa. No, chyba że masz taką potrzebę, wtedy pisz tyle, ile chcesz.

Więcej o naszym konkursie na recenzje miesiąca przeczytasz w tym miejscu: Jak zostać recenzentem książek w TaniaKsiazka.pl.

Lista najlepszych recenzentów maja 2023 r.

 

Przeczytaj także