Nagrody za recenzję miesiąca – październik 2017

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi nagrodzonymi i wyróżnionymi recenzjami w naszym comiesięcznym konkursie: Zgarnij bon o wartości 100 zł za recenzję. Cieszymy się, że tak licznie zamieszczacie swoje recenzje na naszych stronach i że chcecie podzielić się z nami i z innymi Czytelnikami swoimi wrażeniami z przeczytanej lektury. Poniżej znajdziecie wyróżnione w tym miesiącu wypowiedzi. Zachęcamy do zapoznania się zarówno z recenzjami książek, jak i samymi zrecenzowanymi tytułami. Nagrody i wyróżnienia za recenzję miesiąca przyznaliśmy jak zwykle trzem recenzjom. Sprawdźcie, jakim.

Nagrody za recenzję miesiąca – główna za recenzje filmu na podstawie książki 

Nagrody za recenzję miesiąca

Nagroda główna, czyli bon o wartości 100 zł w tym miesiącu wędruje do: Pani Agnieszki K. za recenzję filmu na podstawie książki Chata DVD Manuela Cotelo Juana. Gratulujemy!
Fragment recenzji:

Wow. Taka była moja reakcja. Siedziałam przed ekranem mojego laptopa i nie mogłam oderwać myśli od filmu, który właśnie obejrzałam (a miałam się uczyć!). Zaraz potem szybko wróciłam do seansu, otworzyłam dokument Worda i zaczęłam wypisywać wszystkie cenne cytaty, które warto zapamiętać… ale nawet za drugim podejściem do filmu – głęboko wzruszał. Like really. A lot.

Nagrody za recenzję miesiąca – wyróżnienia 

Wyróżnienie za recenzje w tym miesiącu przyznaliśmy: Pani Marcie S. za recenzję książki: Przyjaciółki Agaty Przybyłek i Natalii Sońskiej oraz Pani Anecie G. za recenzję książki: Ciąża fit Natalii Dressler Gackiej.

Poniżej fragment recenzji Pani Anety:

Sięgnęłam po książkę Natalii Gackiej Dressler i… żałuję. Żałuję, że ta publikacja nie trafiła w moje ręce kilka miesięcy wcześniej, kiedy sama nosiłam przed sobą pokaźnych rozmiarów brzuszek. Być może wymarzoną ciążę kończyłabym z wynikiem trochę mniejszym niż dwadzieścia kilogramów na plusie 🙂 Nic jednak straconego, Zosia to moje pierwsze, ale mam nadzieję, że nie jedyne dziecko. Zresztą, nawet teraz, już po ciąży część informacji zawartych w książce wykorzystam na co dzień.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i jak zwykle zachęcamy do zamieszczania kolejnych, wspaniałych recenzji!

Przeczytaj także