Nagrody na zakończenie roku szkolnego – promocja do -75%!

Zastanawiacie się, jakie nagrody na zakończenie roku szkolnego wybrać dla Waszych uczniów lub dzieci? Na www.TaniaKsiazka.pl mamy dla Was pełno inspirujących propozycji! Książki, gry, zabawki, lektury – jest w czym wybierać! A do tego trwa promocja do -75%!

Nagrody na zakończenie roku szkolnego promocjaNagrody na zakończenie roku szkolnego – promocja do -75% w TaniaKsiazka.pl!

Sprawcie, aby początek wakacji stał się jeszcze przyjemniejszy! Wybierzcie najlepsze nagrody i prezenty na koniec szkoły.

Dla Waszej wygody na stronie promocji nasze propozycje podzieliliśmy według kategorii wiekowych: nagrody dla przedszkolaków, uczniów podstawówek i szkół ponadpodstawowych.

Poniżej znajdziecie 3 inspirujące książki dla młodych czytelników:

Jak zdobyć Nagrodę Nobla, czyli opowieści dla młodych geniuszy

Jak zdobyć Nagrodę Nobla, czyli opowieści dla młodych geniuszy

Dziesięcioletnia Mary interesuje się nauką. Dziewczynka dużo czyta i sama próbuje przeprowadzać różne eksperymenty. Pewnego dnia, w czasie wycieczki przypadkiem trafia na… spotkanie noblistów.

Wraz z doktorem Barrym Marshallem, laureatem Nagrody Nobla w dziecinie medycyny, dziewczynka wyrusza w fascynującą podróż w czasie i przestrzeni. Ma okazję porozmawiać z Marią Skłodowską Curie i Albertem Einsteinem. Mary chce poznać sekret ich sukcesu, ponieważ sama marzy o zdobyciu Nagrody Nobla!

Link do książki: Jak zdobyć Nagrodę Nobla, czyli opowieści dla młodych geniuszy >>

Pszczoły Piotr Socha

Pszczoły Piotr Socha

Przepięknie ilustrowany, wielkoformatowy album odkrywa przed małymi czytelnikami tajniki życia pracowitych i pożytecznych owadów.

Jak jest urządzony ul? Kiedy i dlaczego pszczoły tańczą? Na czym polega praca pszczelarza? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdują się w książce Piotra Sochy.

Link do książki: Pszczoły >>

Nauka To lubię Tomasz Rożek

Nauka. To lubię Tomasz Rożek

Doktor Tomasz Rożek to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy naukowych w Polsce.

W swojej książce przystępnym i prostym językiem odpowiada na dziwne i nietypowe pytania dotyczące nauki.

Link do książki: Nauka. To lubię >>

Nagrody na zakończenie roku szkolnego

Więcej prezentów na zakończenie roku szkolnego znajdziecie NA STRONIE PROMOCJI >> 

Nagrody na zakończenie roku szkolnego - promocja do -75%!

 

Zobacz także:

Przeczytaj także